Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Koszulki Polo z haftem

Zalety koszulek polo z haftem

Haft to technika pozwalająca na elegancki nadruk na odzieży. Koszulka polo łączy w sobie elegancję z wygodą. Koszulki polo z haftem są często wybierane przez właścicieli gastronomii, sklepów czy miejsc usługowych, gdzie ważny jest spójny i profesjonalny wygląd pracowników.

Zastosowanie koszulek polo z haftem

Mogą służyć one jako firmowy strój dla pracowników lub gadżet dla klientów. Koszulki polo są często wybierane przez firmy, którym zależy na połączeniu casualowego stylu z dyskretnym nośnikiem reklamowym. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z najnowszą technologią haftu komputerowego, pozwalają na stworzenie produktu o wyjątkowej jakości i designie. Oferujemy koszulki polo w różnych kolorach, na których możliwe jest zastosowanie haftu o różnych stylach, wzorach i barwach.

Pomoc specjalistów w zakresie reklamy

Udzielamy indywidualnych wskazówek co do projektu, po wcześniejszym kontakcie i możliwie jak najwnikliwszym poznaniu potrzeb i oczekiwań klienta.
Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowe. Odwiedzenie zakładki „Realizacje” pozwoli Ci na zapoznanie się z naszymi dotychczasowymi zleceniami.