Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Litery z frezowanego dibondu

Co to jest dibond?

Dibond to warstwowa płyta aluminiowa z plastikowym rdzeniem. To popularny materiał o stylowej i eleganckiej estetyce. Dzięki szerokiej palecie barw, można wyczarować nietuzinkowe napisy, które dodatkowo przyciągają wzrok. Litery wykonane z dibondu tworzą ozdobne, przestrzenne napisy reklamowe oraz informacyjne.

Jak zamontować litery z dibondu?

Montuje się je bezpośrednio do powierzchni, ale można zastosować technikę mocowania z dystansem – na kółkach. Litery po naklejeniu bezpośrednio na płaszczyznę są wyraźne, wystają, przez co tworzą wypukłą powierzchnię. Widać, że są przestrzenne. Litery z dibondu mogą zostać wykonane w dwóch wersjach - błyszczącej lub matowej.

Jak wyglądają litery z dibondu?

Litery stworzone z frezowanego dibondu są efektywne, niebanalne i bardzo trwałe. Istnieją również nieograniczone możliwości kształtu i wielkości liter. Dobór odpowiedniej grubości materiału pozwala na zachowanie optymalnej czytelności napisów. Można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i również wewnątrz budynku. Taka forma reklamy ma wieloletnią wytrzymałość na słońce i warunki atmosferyczne. Wygląd liter z dibondu nie zmienia się nawet przy długiej ekspozycji zewnętrznej.

Przekonaj się o efektywności reklamy liter z dibondu. Zachęcamy do kontaktu oraz obejrzenia dostępnej palety kolorów.