Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe – wady i zalety

Kalendarze biurkowe są bardzo praktycznym rodzajem kalendarza. Ozdabiają każde biurko. Patrzymy na nie przez cały rok, dlatego ważne, aby grafika miała pozytywne skojarzenia. Ze względu na niewielki rozmiar kalendarza, pole zadruku jest stosunkowo niewielkie. Wystarczy jednak, aby zamieścić najważniejsze informacje dotyczące Twojej firmy, czyli logo, dane kontaktowe, adres siedziby, adres strony internetowej czy odnośnik do profilu w mediach społecznościowych.

Kalendarz biurkowy – dla kogo będzie odpowiedni?

Kalendarz biurkowy to doskonały wybór dla osób, które spędzają dużo czasu przy biurku i chcą mieć widok na najbliższe dni w zasięgu wzroku. Kalendarze biurkowe spotkają się z uznaniem osób, które lubią robić notatki, planować skrupulatnie cały dzień, tydzień. To dobre rozwiązanie dla osób, które mają wiele spotkań i zajęć. Notują każda aktywność, aby nie zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu.
Kalendarz biurkowy to dobry wybór dla każdej z firm, idealnie sprawdza się jako prezent dla klientów, dodatkowo może on również pełnić rolę promocyjną.

Wyślij do nas maila lub zadzwoń i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.