Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze planszowe spiralowane

Jak wyglądają kalendarze planszowe spiralowane?

Kalendarze planszowe spiralne to idealne rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczenia. Posiadają wiele miejsca na tworzenie notatek, a dodatkowo co miesiąc zmienia się obrazek. Możesz pozwolić sobie na wybór aż dwunastu obrazków i okładki. W kalendarzu każdy miesiąc jest osobno, dzięki temu można mieć pogląd na cały miesiąc. Takie kalendarze drukuje się w formatach od B2 do A4, najczęściej z okładką na papierze kredowym o gramaturze 300g.

Jak urozmaicić kalendarz planszowy spiralowy?

Kalendarze planszowe to przykład w jaki sposób można połączyć estetykę z funkcjonalnością. Dzięki różnorodności grafik, kalendarz planszowy nie jest monotonny. Tematyka zamieszczonych grafik może być dowolna, wybrana przez Ciebie. Zazwyczaj jednak jest zbliżona do siebie, pod kątem wizualnym, często połączona tematycznie. Mogą to być również grafiki związane z Twoją firmą. Pamiętaj, że możesz zastosować ich aż dwanaście (+ okładka). Dlatego pole do popisu również na płaszczyźnie promocyjnej jest niezwykle duże.
Kalendarz planszowy spiralowy - zalety

Wszystkie karty kalendarza planszowego są zamieszczone na wygodnej spirali, dzięki czemu zmiana kart jest niezwykle wygodna. Kalendarz planszowy jest jednym z bardziej estetycznych rodzajów kalendarza i może być ozdobą każdego biura. Sprawdzi się również jako oryginalny prezent dla wyjątkowych klientów.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe. Przygotujemy wycenę i projekt kalendarza planszowego.