Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Katalogi szyte

Jesteś szefem dużego przedsiębiorstwa i masz ofertę usług i produktów na tyle bogatą, że umieszczenie wszystkiego na ulotce jest wręcz niemożliwe? Chcesz, aby klienci dogłębnie ją poznali, ale nie wiesz jak w przystępny sposób ją przedstawić?

Katalog szyty – gdzie się sprawdzi?

Katalog szyty to idealny sposób na pomieszczenie bogatej oferty Twojej firmy. Możesz zamieścić w nich wszystkie informacje, jakie sobie życzysz. Katalog może być szyty wysokiej jakości eurozszywkami lub w sposób szkolny. Ta metoda jest dobra, dla katalogów niewielkich objętościowo.
Szyty katalog jest gwarancją solidności wykonania, strony są ze sobą połączone w taki sposób, aby ułatwić jego przeglądanie. Zastosowanie wysokiej jakości papieru i druku, sprawia, że katalogi szyte są bardzo dobrej jakości. Wyglądają profesjonalnie, jednocześnie przykuwają uwagę mnogością żywych barw.

Rodzaje katalogów szytych i ich zastosowanie
  • Katalogi szyte zeszytowo – najczęściej wykorzystuje się je do produkcji broszur bądź cienkich katalogów sklepowych.
  • Katalogi szyte oczkowo – to już zastosowanie typowo branżowe. Po takie rozwiązanie sięgają właściciele ekskluzywnych marek i firm, które posiadają szeroką ofertę produktów. Są to: salony meblowe, samochodowe, perfumerie, prestiżowe drogerie.

Jaka jest cena wydruku katalogu szytego?

Koszty wyprodukowaniem katalogów reklamowych zależne są od wielu czynników. Istotne jest nawet to, czy osoba zlecająca posiada własny projekt graficzny czy trzeba go stworzyć od podstaw. Ponadto o ostatecznej cenie decyduje:
  • Format katalogu – jeśli będzie niestandardowy to cena może być znacznie wyższa
  • Rodzaj papieru i jego gramatura
  • Ilość stron
  • Liczba zamówionych egzemplarzy
  • Czy zastosowane zostaną uszlachetniania

Masz pytania? Wyślij do nas wiadomość bądź zadzwoń. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy Ci stworzyć katalog szyty, które profesjonalnie przedstawi ofertę Twojej firmy.