Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Elektronika

Pendrive z nadrukiem

Pendrive to modny pomysł na prezent dla partnerów biznesowych. Na ich powierzchni możemy nadrukować dowolne logo, o ciekawym kształcie czy odpowiednio dobranej wielkości. Technika wykonania pozwala na nadruk w doskonałej jakości, dzięki czemu można cieszyć się produktem przez długi czas. Posiadamy pendrive o różnych kształtach i o różnych pojemnościach.
Zobacz więcej

Pendrive z grawerem

Pendrive z grawerem to ekskluzywny pomysł na prezent dla kontrahentów. Wykonanie pozwala na wręczenie go w prezencie, nawet najbardziej wymagającemu mężczyźnie czy współczesnej kobiecie. Grawer wykonujemy bezpośrednio na pendrivie, techniką wyrycia rylcem diamentowym. Możemy wygrawerować dowolny napis, dzięki czemu produkt może zyskać indywidualny charakter. W ofercie posiadamy pendrive o różnych rozmiarach i pojemnościach.
Zobacz więcej

Powerbank z nadrukiem

Powerbank to niezbędny gadżet dla każdego właściciela smartfona, tableta czy smartwatcha. Idealnie sprawdza się w miejscach, kiedy nie mamy dostępu do prądu, a potrzebujemy naładować potrzebne urządzenia. Powerbanki to produkt charakteryzujący się oryginalnością i funkcjonalnością. W ofercie posiadamy produkty o różnej pojemności, dzięki temu klient ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego. Firmowy nadruk nadaje charakteru urządzeniu i staje się ciekawym gadżetem reklamowym.
Zobacz więcej

Stacje pogodowe z nadrukiem

Bezprzewodowe stacje pogodowe z nadrukiem to gadżet niezbędny w każdym biurze. Doskonale sprawdzi się jako upominek dla klientów czy pracowników. Stacja pogodowa pozwala na śledzenie panujących warunków atmosferycznych takich jak temperatura, ilość opadów czy poziom zachmurzenia. Logo firmowe pozwala na nadanie produktowi bardziej indywidualnego charakteru. W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli stacji pogodowej, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz więcej

Głośniki z nadrukiem

Przenośne głośniki z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Najważniejszą ich zaletą jest łatwość transportu i wysokiej jakości dźwięk, który umożliwia słuchanie muzyki praktycznie w każdym miejscu. W łatwy sposób można połączyć je z telefonem, aby móc cieszyć się muzyką. Głośniki bluetooth są nowoczesnym gadżetem reklamowym, który zadowoli każdego. Posiadają powierzchnię do nadruku logo Twojej firmy czy istotnego sloganu reklamowego, dzięki temu zyskują charakter promocyjny.
Zobacz więcej