Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Długopisy z nadrukiem

Długopis z nadrukiem to skuteczna forma promocji Twojej firmy. Długopis z firmowym logo może stać się nośnikiem reklamowym, który przyciągnie nowych klientów. To chyba najbardziej popularny i uniwersalny gadżet, bo przecież kto nie korzysta z długopisu?

Rodzaje długopisów z nadrukiem

Ogromny wybór długopisów z nadrukiem, pozwala na znalezienie odpowiedniego dla Twojej firmy. Posiadamy długopisy wykonane z plastyku, metalu, bambusa czy innych materiałów, również ekologicznych. Nadruk możemy wykonać w dowolnym kolorze. Ta tania forma reklamy doskonale sprawdza się na targach, konferencjach czy podczas codziennego dnia pracy. Nawet przy niskim budżecie możemy uzyskać sporą ilość gadżetów, które rozdamy dużej liczbie potencjalnych klientów.
Przygotujemy dla Ciebie projekt długopisu z nadrukiem. W tym celu czekamy na wiadomość, niezbędne wskazówki i materiały, które będą idealnym wstępem owocnej współpracy.
Nasi specjaliści służą również wiedza i doświadczeniem, doradzając zarówno w kwestiach wyboru odpowiedniego rodzaju długopisów z nadrukiem, jak i ustalenia szczegółów dotyczących samego projektu