Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Katalogi

Katalog produktowy to narzędzie obowiązkowe dla każdej firmy, w szczególności jeśli posiada portfolio produktowe. Katalog to miejsce, gdzie w łatwy sposób można zmieścić wszystkie produkty, warunki zamówienia, a także najważniejsze informacje o firmie. Świetnie się sprawdzają na targach czy konferencjach. Wykonujemy katalogi pod indywidualne potrzeby klientów, na wysokiej jakości papierze. Naszym klientom proponujemy dwa rodzaje łączenia stron klejenie oraz szycie. Podczas tworzenia, zwracamy uwagę na szczegóły i precyzję wykonania, ponieważ one wpływają na wizerunek Twojej firmy. Wykonujemy katalogi w różnych rozmiarach, o różnej objętości. Z chęcią doradzimy w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.
 

Katalogi szyte

Katalog to idealny sposób na pomieszczenie bogatej oferty naszej firmy. Możemy zamieścić w nich wszystkie informacje, jakie życzy sobie klient. Katalog może być szyty wysokiej jakości eurozszywkami lub w sposób szkolny. Ta metoda jest dobra, dla katalogów niewielkich objętościowo. Szyty kalendarz jest gwarancją solidności wykonania, strony są ze sobą połączone, tak by ułatwić jego przeglądanie.
Zobacz więcej

Katalogi klejone

Katalogi klejone stanowią doskonały nośnik informacji dla firm, które posiadają spore portfolio produktowe. Klejenie zapewnie doskonałe połączenie pojedynczych stron, tak aby stworzyć całość. Do klejenia używamy najlepszych metod, które gwarantują trwałość. Nadruk jest wysokiej jakości, kolory są wyraziste, a katalog jest znakomitym narzędziem promocyjnym dla Twojej firmy. Z chęcią pomożemy Ci zdecydować, który sposób łączenia katalogu jest dla Ciebie bardziej odpowiedni.
Zobacz więcej