Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to jeden ze sposobów na wyróżnienie swojej firmy na tle innych. Przyciągają one wzrok, dzięki czemu można pozyskać dodatkowych klientów. Wszystkie flagi są wykonywane według Twojego projektu, pomagamy przy tworzeniu projektów, a także doradzamy, bazując na naszym doświadczeniu i umiejętnościach. Nasze flagi są wysokiej jakości, używamy materiałów od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz długo cieszyć się nasyconymi kolorami na fladze. Wielkość flagi oraz grafikę wybierasz sobie sam, dlatego uzyskasz indywidualny charakter swojego projektu.
 

Winder standardowy

Winder to jeden z popularniejszych rodzajów flag. Jest łatwy w transporcie, ponieważ posiada składaną konstrukcję stelaża. Często są stosowane jako wizytówka firm, biur czy sklepów. Windery z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz, ponieważ zwracają uwagę potencjalnych klientów. Jest to również popularne rozwiązanie na targach, konferencjach czy eventach. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a dzięki podmuchom wiatru pięknie prezentują się potencjalnym odbiorcom. Winder standardowy charakteryzuje się szerokością 70cm lub 90cm, natomiast produkujemy je w wysokościach: 220cm, 260cm, 330cm, 450cm oraz 510cm. Materiał reklamowy jest zamieszczony na maszcie ok.30 cm od ziemi, tak, aby uniknąć ubrudzenia się. Góra masztu jest półokrągła, a dół prostokątny.
Zobacz więcej

Winder zaokrąglony

Winder to popularny nośnik reklamowy, który świetnie sprawdza się na targach, konferencjach czy eventach. Dzięki podmuchom wiatru, dobrze eksponuje grafikę zamieszczoną na materiale. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne. Winder składa się, dzięki czemu jego transport jest łatwy. Winder zaokrąglony ma zewnętrznie zaokrąglone roki, zarówno na górze, jak i na dole. Występuje w szerokości 70cm lub 90cm, natomiast produkujemy je również w wysokościach: 220cm, 260cm, 330cm, 450cm oraz 510cm.
Zobacz więcej

Winder wcięty

Winder jest obecnie najpopularniejszym rodzajem flag. Często jest wybierany jako dopełnienie wizerunku firmy na targach czy konferencjach. Windery doskonale sprawdzają się jako zewnętrzna forma reklamy. Winder wcięty jest zaokrąglony do wewnątrz na dole. Podczas tworzenia projektu służymy naszą pomocą. Oferujemy windery w szerokościach 70cm lub 90cm, oraz w wysokościach: 220cm, 260cm, 330cm, 450cm oraz 510cm.
Zobacz więcej

Winder łezka

Winder łezka to jeden z rodzajów flagi. Dzięki odpowiedniemu kształtowi, nie brudzi się od ziemi. Dodatkową zaletą winderów jest ich odporność na warunki atmosferyczne, takie jak ostre słońce, deszcz czy śnieg. Wysokiej jakości materiał pozwala na wyeksponowanie wybranej przez Ciebie grafiki, która nie blednie przez wiele lat. Windery są produkowane w szerokościach 70cm lub 90cm oraz wysokościach 220cm, 260cm, 330cm, 450cm oraz 510cm.
Zobacz więcej

Flagi z masztem

Flaga z masztem to wygodny i łatwy w montażu produkt, który sprawdzi się w promocji Twojej działalności. Maszt jest wykonany z trwałych rurek aluminiowych o grubych ściankach, dzięki czemu nie łamie się podczas podmuchu wiatru. Oferujemy maszty w różnych kształtach takich jak standardowy, w kształcie łezki czy prostokątny. Gwarantujemy nasze wsparcie na każdym etapie realizacji. Przed drukiem stworzymy dla Ciebie projekt na podstawie przesłanych materiałów.
Zobacz więcej

Flaga prostokątna

Flaga prostokątna to najpopularniejszy rodzaj flag reklamowych. Jej klasyczna kompozycja przyciąga liczne grono zwolenników takiej formy promocji. Flaga jest zamieszczona na maszcie, w odległości ok.30-40cm od ziemi, aby uniknąć brudzenia materiału. Proponujemy flagi w dwóch szerokościach 70cm lub 90cm oraz pięciu wysokościach 220cm, 260cm, 330cm, 450cm oraz 510cm.
Zobacz więcej

Flagi państwowe

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o flagi wszystkich państw świata. Wszystkie grafiki są stworzone metodą druku cyfrowego, w sposób bezpośredni, sitodrukiem lub w wyniku połączenia kilku pasów. Flagi państwowe występują w standardowych rozmiarach: 100x60cm, 120x75cm oraz 150x90cm, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie przygotować flagę w dowolnych rozmiarach. Dodatkowo proponujemy kilka rodzajów wykończeń: tunel na drzewiec, karabińczyk, oczka z metalu, troczki oraz mocowanie jachtowe.
Zobacz więcej

Flagi miast i gmin

Miasta i gminy posiadają swoje flagi oraz herby. Na specjalne zamówienia wykonujemy flagi dla polskich gmin, utrzymane w barwach miasta, z herbem, promujące imprezy lokalne czy inne ważne wydarzenia. Podstawowe wymiary flag to 100x60cm, 120x75cm oraz 150x90cm, ale na życzenie klienta zrealizujemy flagę w dowolnych wymiarach. Dodatkowo możemy zaproponować kilka rodzajów wykończeń: tunel na drzewiec, karabińczyk na maszcie, oczka z metalu, troczki oraz mocowanie jachtowe.
Zobacz więcej

Flagi dla kibiców

Każdy prawdziwy kibic powinien posiadać flagę drużyny, której kibicuje. Dzięki fladze, w łatwy sposób można wyróżnić się z tłumu na każdym wydarzeniu sportowym. Flagi i transparenty wykonujemy na życzenie każdego klienta. Możemy zrealizować każde zamówienie np.na flagę Polski z zamieszczeniem nazwy miejscowości, herbem miasta czy dowolnie wybranym przez Ciebie napisem. Dla kibiców klubów sportowych wykonujemy flagi w kolorach ich drużyny.
Zobacz więcej

Podstawy do flag

Podstawy są konieczne do montażu flag przenośnych typu winder lub flag gabinetowych. Podstawy zapewniają stabilność flagi, mają możliwość wbicia jej w ziemię lub śnieg lub postawienia na półce w biurze. Posiadają kilka rodzajów podstawy, dzięki czemu można spersonalizować zamówienie pod własne potrzeby.
Zobacz więcej