Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kasetony świetlne

Reklama outdoorowa również wciąż się rozwija, wynajdując nowe rozwiązania. Powstają coraz to nowe możliwości. Zastosowanie kasetonów świetlnych charakteryzuje właśnie nowoczesne firmy, które pragną podążać za duchem czasu. Coraz więcej klientów decyduje się na użycie ich w celu zaprezentowania swojej działalności.
 
Z jakich materiałów wykonywane są kasetony świetlne?
 
Materiał, z jakich są wykonane gwarantuje długą żywotność, dlatego jest coraz częściej wybierany. Kaseton reklamowy to po prostu podświetlona od wewnątrz tablica.
  • Tradycyjne kasetony LED – do ich wykonania stosujemy tradycyjne profile aluminiowe. W prowadnicach montujemy tablicę. Z kolei na tablicę reklamową, wykonaną z transparentnego Metaplexu, nakładamy grafikę.
  • Przestrzenne kasetony reklamowe – do jej wykonania najczęściej stosujemy płytę kompozytową typu dibond. Produkcja wykorzystuje zasadę wycinania grafik w materiale. Po podświetleniu zamontowanym wewnątrz kasetonu światłem, świeci elementami, które zostały wyfrezowane.
 
Kasetony świetlne są tanie w eksploatacji, a także efektowne. Istnieje wiele konfiguracji, które można zastosować w kasetonach świetlnych. Jest to np. mruganie, błyskanie, świecenie trybem ciągłym, przygaszanie i wiele innych. LEDy używane w kasetonach są wysokiej jakości, dzięki czemu sprawdzają się w bardzo niskich oraz bardzo wysokich temperaturach.
 
Jaki rodzaj reklamy outdoorowej jest najlepszy?
 
Podświetlana reklama to jeden z lepszych sposobów na zaprezentowanie swojej działalności. Dzięki temu Twoja firma będzie wyróżniała się na tle innych i zostanie łatwiej dostrzeżona przez potencjalnych klientów.
 
Kasetony świetlne – jaki rodzaj oświetlenia zastosować?
 
Do niedawna jedynym znanym sposobem było zastosowanie świetlówek rurowych. Obecnie sięga się po nowocześniejsze formy, jakimi są diody LED. Zastosowanie takiego rozwiązania ma wiele zalet i niesie za sobą wiele możliwości.
  • Można je zamontować w bardzo trudno dostępnych miejscach
  • Umożliwia bardziej dokładne i precyzyjne rozmieszczenie światła
  • Możliwość zastosowania zmiennego natężenia światła
  • Zapewniają, że reklamy są bardziej eleganckie, stylowe,dużo cieńsze, poręczniejsze
  • Są energooszczędne
  • Mają długą żywotność – nawet 10 lat!
 
Planujesz zakup kasetonu świetlnego? Wyślij do nas zapytanie ofertowe. Chętnie doradzimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapoznaj się również z naszymi dotychczasowymi realizacjami dotyczącymi kasetonów świetlnych led.