Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Oznakowanie

Oznakowanie jest istotne ze względów informacyjnych. Powinno być ono dobrze widoczne, najlepiej w kolorach wiodących w Twojej firmie. Znakować można wiele przedmiotów. Firma może być oznakowana na wiele sposobów. Wykorzystuje się do tego tabliczkę przy drzwiach, elementy wystroju wnętrz, a także wszelkiego rodzaju tablice.

 

Tablice informacyjne

Głównym zadaniem tablic informacyjnych jest ułatwienie klientom dotarcia do celu. Często są wykorzystywane w ciągach komunikacyjnych, do wskazywania kierunku, a także do oznaczenia toalet, pomieszczeń gospodarczych czy pomieszczeń socjalnych. Mogą również zabraniać wejścia lub przejścia do wybranych pomieszczeń. Tablice informacyjne są wyrabiane z wysokiej jakości tworzywa PCV lub płyt wykonanych z dibondu. Tablice mogą być mocowane przy użyciu kleju lub taśmy, bez potrzeby wiercenia. Tablice mogą mieć dowolny rozmiar, jednakże istnieją standardowe rozmiary, które są najczęściej wybierane przez klientów. Przy wyborze warto kierować się ilością liter, jakie mają być zamieszczone na tablicy oraz miejscem, gdzie będzie ona wyeksponowana.
Zobacz więcej

Tablice na dystansach

Tablice na dystansach najczęściej są wykonywane z przezroczystej plexi, w kolorze białym, czarnym lub imitacji szronionego szkła, zwanej frosted.
Na tablicach może być stosowany nadruk o różnej grubości i wielkości.
W zależności od ilości treści, dobiera się odpowiedni dystans, o odpowiedniej średnicy.
W zależności od realizacji, dystanse mogą być stalowe lub aluminiowe. Tablice tego typu są idealnym elementem, służącym do identyfikacji firmy.
Tablice są łatwe w montażu, nie ma konieczności wiercenia w celu ich powieszenia. Dystanse stosuje się nie tylko do mocowania tablic, ale również luster, płyt ozdobnych czy innych elementów używanych w hotelach, restauracjach czy biurach.
Zobacz więcej