Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

O nas

Firma Em-graf to miejsce, w którym pracuje zgrany, doświadczony zespół. Innowacyjność to nasze drugie imię. Na rynku działamy od kilkunastu lat. Bez względu na to, czy otwierasz nową firmę, czy planujesz rebranding już istniejącej – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i wykonać powierzone zadania w możliwie jak najlepszy sposób. Liczymy na długą i owocną współpracę. Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie? Napisz do nas wiadomość prywatną, chętnie doradzimy i  rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
E jak Emocje
Idealna kampania reklamowa czy też jej poszczególne elementy powinny nieść za sobą emocje, pozytywne przesłania. Tylko dzięki temu potencjalny klient zapamięta wygląd Twojej ulotki, wizytówki. Zapozna się ze stroną internetową, zechce sprawdzić ofertę, a ostatecznie – skorzystać z Twoich usług czy zakupić Twoje produkty. Przygotujemy dla Ciebie systemy wystawiennicze, flagi reklamowe, ścianki czy stoiska wystawiennicze, które pozwolą na godną prezentację Twojej marki na targach i konferencjach.

M
jak Multizadaniowość
Trudno jest znaleźć jedno słowo, które opisałoby naszą firmę. Czy  w ogóle takie istnieje? Charakter naszej działalności jest niezwykle szeroki. Łączymy w sobie zalety i zakres działań agencji reklamowej, drukarni, biura graficznego, biura projektowego itp. U nas stworzysz niezliczoną ilość produktów, które doskonale oddadzą charakter Twojej marki, przyciągną klientów i sprawią, że zostanie ona w ich pamięci przez długi czas. Nasza oferta obejmuje m.in.: reklamy zewnętrzne, reklamy świetlne, roll -upy, druk na szkle, druk na plexi, druk na płytach dibond, oklejanie pojazdów. U nas zaprojektujesz i wydrukujesz: kalendarze, ulotki, wizytówki, a nawet zamówisz gadżety reklamowe. Kompleksowość to coś, co możemy Ci zaoferować. Zajmiemy się nie tylko projektowaniem i produkcją, ale też montażem. Nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu – podsuniemy najlepsze rozwiązania.

G jak Gadżety reklamowe
To jedna z najchętniej wybieranych form promocji firmy, ponieważ każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Drobny bądź wręcz przeciwnie – bardziej wysublimowany gadżet, które godnie będzie reprezentował markę. Gadżety reklamowe sprawdzą się jako upominki dla stałych klientów, nagrody w konkursach bądź też stanowią narzędzie do zainteresowania firmą i pozyskania nowych klientów. Wykonujemy m.in.: torby papierowe z nadrukiem, ulotki, torby foliowe  z nadrukiem, kubki
z nadrukiem, smycze reklamowe z nadrukiem, parasole, parawany, leżaki, piłki plażowe, torby plażowe, ręczniki, namioty, poduszki, pendrive, czapki, t-hirty, długopisy, powerbanki, głośniki
itp.

R jak  Referencje   
Przez lata naszej pracy zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń, projektów, produktów, z których jesteśmy niezwykle dumni. Bez względu na to, czy jest to małe zlecenie, czy przedsięwzięcie na większą skalę. Nikt nie jest idealny i ten się nie myli, co nic nie robi. Każdy kolejny rok to krok ku doskonałości. Jednakże każdy zrealizowany przez nas projekt jest szczególny, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

A jak Atrakcyjność
Em-graf to uosobienie kopalni pomysłów. Zgrany i kreatywny zespół tworzy niepowtarzalne, atrakcyjne materiały reklamowe. Chcemy stworzyć dla Ciebie takie gadżety i materiały, abyś był z nich dumny. Będą one świadczyć o profesjonalizmie Twojej firmy, która zostanie postrzegana jako godna polecenia i zaufania.

F jak Fachowe podejście
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przyczyniło się do zdobycia ogromnych pokładów wiedzy i pozwoliło nam dołączyć do grona specjalistów branży reklamowej. Pozyskane umiejętności i kwalifikacje chętnie wykorzystujemy w pracy z naszymi klientami.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Maksymalnie wykorzystujemy swój potencjał i dajemy z siebie 1000%. Dzięki temu zaprojektujemy, a także wykonamy dla Ciebie gadżety reklamowe, wydruki, reklamę zewnętrzną. Nasi eksperci na każdym etapie realizacji zlecenia pozostają do Twojej dyspozycji.