Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Odzież teamowa z nadrukiem

Co to jest odzież teamowa?

Personalizowana odzież teamowa pozwala na stworzenie jednolitych strojów dla zawodników czy pracowników biorących udział w wydarzeniach sportowych. Do jej produkcji używamy najlepszych jakościowo materiałów, które zapewniają wygodę podczas noszenia.

Z jakich materiałów wykonywana jest odzież teamowa?

Odzież teamowa z nadrukiem jest wykonana z materiałów termoaktywnych, idealnych dla kolarzy, piłkarzy czy innych zawodników sportowych. W ofercie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów. Wiemy, jak bardzo ważna jest jakość nadruku, dlatego tworzymy je z myślą o trwałości i odporności na wodę, pot czy zabrudzenia. Odzież teamowa z nadrukiem to odpowiedź na to, jak powinien wyglądać dobry gadżet reklamowy, reprezentujący markę w możliwie najbardziej odpowiedni sposób, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktu.

Jeśli potrzebujesz koszulek, spodni czy innych zestawów jednolitej odzieży dla Twoich zawodników – zapraszamy do kontaktu.
W rozmowie ustalimy szczegóły i na tej podstawie przygotujemy gotowe projekty odzieży teamowej z nadrukiem. Po wyraźnej akceptacji wizualizacji przystąpimy do szybkiej realizacji zamówienia.