Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ścianka reklamowa express exclusive

Czym wyróżnia się ścianka reklamowa exclusive?

Ścianka reklamowa express exclusive to nośnik wystawienniczy, na aluminiowym stelażu. Ścianka posiada zadrukowane boki, co daje po 30cm dodatkowej przestrzeni nadruku. Dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń, a reklama sprawia wrażenie trójwymiarowej bryły.
Dostępna w wysokości 224cm i szerokościach:
- 224cm - front,  264 - szerokość tkaniny
- 295cm - front,  355 - szerokość tkaniny

Ścianka reklamowa exclusive - zastosowanie

Ścianka reklamowa express exclusive to doskonały wybór na targi, gdzie tło to najważniejszy element stoiska. Dzięki temu Twoje stoisko nabierze oryginalnego, wyjątkowego wyglądu. Ścianki reklamowa express exclusive śmiało możesz wykorzystać na wydarzeniach sportowych, gdzie jesteś sponsorem, imprezach firmowych, konferencjach czy eventach.

Ile czasu zajmuje montaż ścianki reklamowej?

Montaż ścianki zajmuje zaledwie kilka minut, a dzięki możliwości złożenia, w łatwy sposób możesz ją przenieść w dowolne miejsce. Po złożeniu mieści się w torbie podróżnej, więc bez problemu możesz zabrać ją nie tylko do samochodu czy pociągu, ale również samolotu.

Dzięki takiemu gadżetowi reklamowemu, Twoja firma będzie mogła zaistnieć w każdym miejscu. Materiał, z jakiej jest wykonana ścianka, możesz w każdej chwili wyprać.

Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego.
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przygotujemy projekt godny Twojej firmy!