Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Reklamy świetlne

Reklama świetlna to najskuteczniejsza forma reklamy po zmierzchu lub w miejscach ciemnych i zacienionych. Reklama podświetlana daje wiele możliwości przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących Twojej firmy. Obecna technologia pozwala tworzyć produkty o wysokiej jakości, niezawodne i trwałe.
Reklama świetlna jest wykonana ze świateł LED, które zapewniają doskonałe podświetlenie, odporność na warunki atmosferyczne oraz niewielkie zużycie energii elektrycznej. Promowanie działalności poprzez użycie świateł dobrze sprawdza się wśród wielkich centr handlowych, kin, a także mniejszych firm. Reklama świetlna to produkt na wiele lat. Z powodu dużej widoczności, efektywności i trwałości jest często wybieraną formą przez naszych klientów
 

Kasetony Świetlne

Zastosowanie kasetonów świetlnych charakteryzuje nowoczesne firmy, które pragną podążać za duchem czasu. Coraz więcej klientów decyduje się na użycie ich w celu zaprezentowania swojej działalności. Materiał z jakich są wykonane gwarantuje długą żywotność, dlatego jest coraz częściej wybierany.
Kasetony świetlne są tanie w eksploatacji, a także efektowne. Istnieje wiele konfiguracji takich jak mruganie, błyskanie, świecenie trybem ciągłym, przygaszanie i wiele innych. LEDy używane w kasetonach są wysokiej jakości, dzięki czemu sprawdzają się w bardzo niskich oraz bardzo wysokich temperaturach. Podświetlana reklama to jeden z lepszych sposobów na zaprezentowanie swojej działalności.
Zobacz więcej

Litery Świetlne

Litery świetlne są w stanie odmienić każde wnętrze. Doskonale sprawdzają się w dzień oraz w nocy, tworząc dwa całkiem od siebie różne efekty.
Zastosowane ekonomiczne rozwiązania, pozwalają na długą żywotność takiej reklamy. Litery służą do znakowania budynków, hal produkcyjnych, sklepów i innych pomieszczeń.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego można wybrać sobie dowolny kolor oświetlenia, a także kształt litery. Dzięki czemu stworzony produkt jest dopasowany do Ciebie i Twojej firmy w 100%.
Do każdego zlecenia wykonujemy wizualizację, która pomoże w podjęciu decyzji.
Zobacz więcej

Logo 3D

Firmowe logo wykonane w technologii 3d wyróżni Twoją firmę. Logo 3d zdobią ściany największych firm w kraju i na świecie, dlatego są szybciej zapamiętywane niż zwyczajne loga. Nazwa Twojej firmy również może być widoczna z daleka.
Logo każdej firmy jest inne, dlatego z chęcią przygotujemy wizualizację. Zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów, dlatego dbamy o najlepsze materiały, perfekcyjne wykonanie i bezproblemową obsługę. Poza tym zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, ponieważ zależy nam na efekcie końcowym.
Logo 3d są trwałe i lekkie, łatwo się je montuje na ścianie, dlatego idealnie się sprawdzają na zewnątrz jak i w środku.
Zobacz więcej

Kasetony świetlne z dibondu frezowanego

Dibond to materiał, który świetnie nadaje się do tworzenia kasetonów świetlnych. Dzięki szerokiej palecie kolorów, można wybrać te, które najlepiej oddają charakter Twojej działalności. Dzięki frezowanej tafli, uzyskujemy niezwykle efektywną powierzchnię, na której możemy zamieścić litery, logo czy wybrany przez Ciebie kształt.
Dibond nie przepuszcza światła, dlatego po podświetleniu świecą się jedynie wyfresowane elementy. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, ponieważ potrafimy stworzyć wysokiej jakości produkt, który przyciągnie do Ciebie nowych klientów.
Zobacz więcej