Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Odzież

Czapki z haftem

Czapki z haftem to ponadczasowy pomysł na atrakcyjny gadżet reklamowy. Znakowanie produkty metodą haftu, pozwala na wykonanie dowolnie wybranej grafiki lub napisu. W swojej ofercie posiadamy różne modele czapek, w wielu kolorach, dzięki temu można stworzyć indywidualny produkt. Czapki można nosić zarówno w zimie, jak i również w lecie. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów, a także wykonanego haftu.
Zobacz więcej

T-shirt z nadrukiem

Ubrania firmowe to nieoceniony gadżet dla każdego pracownika. Najczęściej wybieranym produktem są t-shirty, które można nosić przez cały rok. Firmowa koszulka to połączenie wygody z elegancją. Firmowy nadruk dodatkowo wzmacnia działania promocyjne. Koszulki z nadrukiem to doskonały pomysł na odzież reklamową. W naszej ofercie posiadamy do wyboru kilka modeli t-shirtów, w różnych kolorach i rozmiarach, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów
Zobacz więcej

T-shirt z haftem

T-shirty z haftowanym nadrukiem to rozwiązanie dla firm, które chcą w ciekawy sposób oznakować gadżet reklamowy. Haft doskonale sprawdza się przy niewielkich napisach, logach czy znaczkach firmowych. Znakowane produkty pomagają w stworzeniu spójnego wizerunku pracowników, a dla klientów są gadżetem, który na dłużej zapadnie w pamięć. Haft komputerowy jest najtrwalszą metodą znakowania odzieży, dlatego polecamy go wszystkim, którzy poszukują sposobu na dodanie elegancji do zwykłego t-shirtu.
Zobacz więcej

Koszulki Polo z nadrukiem

Koszulki polo z nadrukiem firmowym pozwalają pracownikom na zbudowanie spójności i dobrą prezencję przed partnerami biznesowymi. Ten model odzieży jest elegancki i nadaje sportowego wyglądu osobie, która go nosi. Oferujemy możliwość nadruku z przodu lub tyłu koszulki, wedle Twojego projektu. Nasza oferta zawiera wiele kolorów i rozmiarów koszulek, dzięki czemu można wybrać dla każdego odpowiednią sztukę. Sprawdzona technika nadruku sprawia, że produkt wygląda profesjonalnie i służy przez lata.
Zobacz więcej

Koszulki Polo z haftem

Haft to technika pozwalająca na elegancki nadruk na odzieży. Koszulka polo łączy w sobie elegancję z wygodą. Koszulki polo z haftem są często wybierane przez właścicieli gastronomii, sklepów czy miejsc usługowych, gdzie ważny jest spójny i profesjonalny wygląd pracowników. Koszulki polo są często wybierane przez firmy, którym zależy na połączeniu casualowego stylu z dyskretnym nośnikiem reklamowym. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z najnowszą technologią haftu komputerowego, pozwalają na stworzenie produktu o wyjątkowej jakości i designie.
Zobacz więcej

Bluzy z nadrukiem

Bluzy stają się coraz bardziej popularnym gadżetem reklamowym, w szczególności w okresie jesienno-zimowym. Zważając na gust i potrzeby klientów, oferujemy bluzy zapinane na zamek, kangurki z kapturem czy standardowe, wkładane przez głowę. Bluzy z nadrukiem to idealna forma na promocję Twojej firmy na zewnątrz, siłowni czy podczas weekendowych wypadów. Oferowany przez nas nadruk jest wykonywany starannie, nie tracąc na jakości i trwałości.
Zobacz więcej

Bluzy z haftem

Bluzy znakujemy metodą haftu komputerowego, który charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. Metoda haftu jest coraz częściej stosowana do znakowania gadżetów reklamowych. Oferujemy możliwość haftu w dowolnym miejscu na bluzie. Posiadamy wiele ciekawych modeli i krojów bluz, tak aby klient miał wybór najodpowiedniejszego dla siebie produktu.
Zobacz więcej

Polary z nadrukiem

Polar to część garderoby, która najczęściej jest wybierana w zimie. Firmowy nadruk na polarze jest dobrym wyborem dla pracowników, którzy pracują w magazynie, przy taśmie produkcyjnej czy biurze. Polar dobrze chroni przez zimnem i wiatrem, a do tego jest wygodny, co jest ważne w pracy. Posiadamy szeroki asortyment modnych krojów i fasonów, w wielu kolorach i wzorach. Pomożemy w wyborze najkorzystniejszego miejsca na nadruk.
Zobacz więcej

Polary z haftem

Polar to produkt, który dobrze sprawdzi się w chłodniejsze dni. Znakowanie produktu metodą haftu komputerowego pozwoli na personalizację produktu, dzięki czemu pracownicy mogą ujednolicić swój wygląd w firmie. Polary są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając wygodę noszenia i modny wygląd. W naszej ofercie znajduje się wiele krojów i fasonów, w pełnej palecie barw.
Zobacz więcej

Odzież teamowa z nadrukiem

Personalizowana odzież teamowa pozwala na stworzenie jednolitych strojów dla zawodników czy pracowników biorących udział w wydarzeniach sportowych. Do jej produkcji używamy najlepszych jakościowo materiałów, które zapewniają wygodę podczas noszenia. Odzież teamowa jest wykonana z materiałów termoaktywnych, idealnych dla kolarzy, piłkarzy czy innych zawodników sportowych. W ofercie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów. Wiemy, jak bardzo ważna jest jakość nadruku, dlatego tworzymy je z myślą o trwałości i odporności na wodę, pot czy zabrudzenia.
Zobacz więcej