Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze plakatowe listwowane

Kalendarz plakatowy - zalety

Kalendarze plakatowe listwowane pozwalają na zamieszczenie dużej grafiki, która przyciągnie wzrok niejednego klienta. Taka forma promocji jest bardzo popularna i wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Na kalendarz plakatowy patrzymy przez cały rok, więc ważne, żeby grafika była piękna i estetyczna. Błyszczące elementy nie tylko cieszą oko, ale nadają też dodatkowego charakteru, dzięki czemu można go zastosować w komercyjnym użyciu, jak i również promocyjnym czy prywatnym.

Gdzie powiesić kalendarz plakatowy?

Kalendarze w formie plakatu sprawdzą się jako miejsce do planowania, ale również ozdoba pomieszczenia. Na kalendarzu plakatowym są zamieszczone wszystkie miesiące na jednej stronie. Zazwyczaj pełnią rolę informacyjną i dekoracyjną, gdyż miejsce do pisania jest bardzo ograniczone. Będzie on z pewnością idealnym pomysłem na aranżację pomieszczenia i nadania mu wyjątkowego charakteru.
Rodzaje kalendarzy listwowanych

To niewątpliwie jeden z głównych produktów tzw. techniki offsetowej. Realizacja kalendarzy listwowanych jest możliwa tylko w przypadku większych zamówień. Istnieje wiele dostępnych formatów: A2, A1, A3, B2, B1. Wydrukowany może być na papierze kredowym – błyszczącym bądź matowym o różnych gramaturach np. 170 g, 250g bądź 300g.

Jakie są sposoby na uszlachetnienie kalendarza listwowego?

Oczywistym jest, że chcemy, aby nasz kalendarz wyróżniał się spośród innych. Dlatego też warto zastosować pewne, oryginalne elementy:
  • folia matowa – cała strona pozostaje matowa
  • lakier wybiórczy UV – zaznaczamy tylko niektóre elementy, które otrzymują błyszczący efekt.
  • H-UV Drip off – struktura jest lakierowa, chropowata, to tzw. efekt małych kropelek matowego lakieru.
  • H-UV Soft Touch Coating – pokryte elementy są matowe, stają się wodoodporne i niezwykle trwałe.
  • Lakier High Glossy UV – zwiększenie nasycenia barw i zapewnienie im najwyższego połysku.

Masz problem ze stworzeniem odpowiedniego projektu kalendarza plakatowego? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i przygotujemy wizualizację.