Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Szyldy z plexi

Szyldy reklamowe są wizytówką każdej firmy. Dodatkowo zawierają atrakcyjną formę, która pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Obecnie, w natłoku konkurencji konieczne jest postawienie na oryginalne rozwiązania, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Dlaczego warto wybrać szyld z pleksi?

Pleksi to najtwardszy termoplast, który wykazuje odporność na promienie UV, a także zmienne warunki atmosferyczne. Występują w wielu kolorach, dzięki czemu pozwalają na szeroki wybór. Szyldy z pleksi są transparentne, odporne na chemikalia oraz na starzenie się. Technologia wykorzystywana przy tworzeniu szyldów z pleksi gwarantuje estetyczne wykonanie, wierne odwzorowanie wzorów i kolorów, a także dobrą jakość obrazów.
Gdzie stosuje się szyldy z pleksi?

Szyldy reklamowe z pleksi pełnią funkcję zarówno reklamową, jak i informacyjną. Szyldy z pleksi stosowane są do wnętrz. Zamieszcza się je nad wejściem, oknem, witryną, recepcją, ladą, oknem itp. Szyldy z plexi charakteryzują się również atrakcyjną ceną w stosunku do jakości.

Zastanawiasz się czy będzie to odpowiedni rodzaj reklamy dla Twojej firmy? Napisz do nas! Doradzimy i przygotujemy projekt.