Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Karty plastikowe

Jaką funkcję reklamową w firmie pełnią karty plastikowe?

Plastikowe karty ściśle są powiązane z identyfikacją wizualną firmy, której celem jest budowanie spójnej identyfikacji i świadomości marki. Plastikowe karty mają wiele zastosować m.in. jako karty lojalnościowe, karty rabatowe czy karty członkowskie na siłowni czy polu golfowym. Karty plastikowe są często i chętnie stosowane przez firmy z różnych handlowo – usługowych branż.

Czym charakteryzują się karty plastikowe?

Rozmiar kart pasuje do każdego portfela, ponieważ mają one standardowe rozmiary wielkością zbliżone do dowodu osobistego. Grafika, która ma się znaleźć na karcie plastikowej zależy w 100% od Ciebie. Wysoka jakość wydruku gwarantuje uzyskanie żywych, jaskrawych barw. Dobrze dobrana grafika, z charakterystycznymi elementami rzucającymi się w oczy przyczynia się do znacznego rozpoznawania Twojej marki na tle konkurencji. Karty plastikowe mogą być jednostronne lub dwustronne. W przypadku drugiej opcji otrzymujesz większą powierzchnię do zadruku. Plastik to trwały materiał, który pozwala na częste użytkowanie karty, nawet przez kilka lat, bez utraty jej walorów wizualnych.
Jak stworzyć profesjonalną, firmową kartę plastikową?

W Internecie istnieje wiele darmowych kreatorów, które pozwolą na stworzenie indywidualnej karty. Możesz dodać tam własne grafiki. Jeśli jednak wiesz, że nie jest to zadanie dla Ciebie – sięgnij po pomoc profesjonalnej firmy. Doradcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem również w zakresie przygotowania projektu karty plastikowej dostosowanego do potrzeb Twojej firmy.