Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Druk na szkle

Cyfrowe druki na szkle zyskują coraz więcej zwolenników. Są estetyczne, pięknie zdobią wnętrza, dlatego wiele osób stosuje je po prostu jako forma dekoracji, aby urozmaicić biuro, korytarz, a nawet mieszkanie. Na szkle możemy wydrukować wszystkie zdjęcia czy grafiki w doskonałej jakości. Kolory zachowują swoje nasycenie, a cały projekt przybiera nowoczesnej formy.

Im lepszej jakości zdjęcie, tym bardziej wyrazisty nadruk na szkle. Jako materiału używamy szyb hartowanych, które znane są ze swojej niezwykłej trwałości i odporności na uszkodzenia i pękanie.

Do jakich celów zastosować druk UV na szkle?

Druk na szkle wykonywany jest metodą UV Led, która na taflę szkła nanosi wybrane obrazy. Ten sposób jest często stosowany na panelach szklanych, stosowanych w łazience, zdobieniu szklanych drzwi czy drukowaniu obrazów, które mogą wzbogacić wnętrze dowolnego pomieszczenia. Nadruk na szkle jest też dobrą formą na reklamę firmy. Taka powierzchnie jest idealna do nadrukowania logo lub chwytliwego hasła reklamowego i stosuje się ją często w biurach, przestrzeniach typu „open space”. Są to najczęściej biura typu callcenter, agencje interaktywne, nowoczesne agencje reklamowe czy też firmy programistyczne, firmy z szeroko pojętej branży IT itp.

Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy Ci naszą ofertę!