Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Logo 3D

Firmowe logo wykonane w technologii 3d wyróżni Twoją firmę. Z pewnością będzie bardziej efektowne niż logo z pleksi. Logo 3D zdobi ściany największych firm w kraju i na świecie, dlatego są szybciej zapamiętywane niż zwyczajne logo z pleksi. Nazwa Twojej firmy również może być widoczna z daleka, co pozwoli Ci na wyróżnienie się spośród konkurencji.

Jak przygotować Logo 3D?

Logo każdej firmy jest inne, ma przeróżne charakterystyczne elementy, które należy wyeksponować. My wiemy, jak to zrobić, dlatego z chęcią przygotujemy wizualizację w oparciu o wskazówki klienta. Zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów, dlatego dbamy o najlepsze materiały, perfekcyjne, solidne wykonanie i bezproblemową, sprawną obsługę.
Z jakich materiałów wykonane jest Logo 3D?

Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest styrodur. Dzięki swojej lekkości i wytrzymałości sprawdza się zarówno na elewacjach budynków, jak i wewnątrz pomieszczeń. Można z niego wykonać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające projekty.

Masz pytania? Wyślij do nas wiadomość. Chętnie na nią odpowiemy i doradzimy w przypadku projektu logo 3D. Jesteśmy perfekcjonistami, co oznacza, że zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, ponieważ zależy nam na efekcie końcowym.