Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Planery na biurko

Zastanawiałeś się nad oryginalną formą reklamy? Chciałbyś postawić na praktyczne rozwiązania, które jednocześnie pozwolą Ci na rozreklamowanie Twojej firmy?

Jakie funkcje pełnią planery na biurko?

Planery na biurko pełnią obie te funkcje – promocyjną, a jednocześnie są przydatne. Przy biurku spędzamy 8 godzin dziennie, dlatego ważne, aby jego charakter odzwierciedlał nas. Trzymanie w pobliżu najpotrzebniejszych rzeczy, może umilić nam pracę i sprawić, że stanie się ona przyjemniejsza. Masz zatem pewność, że planer na biurko spotka się z uznaniem każdego.
Planery na biurko – zalety

Planery na biurko zostały stworzone dla tych, którzy potrzebują zapisać wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Przejrzysta forma kalendarium umożliwia uporządkowanie spotkań i wydarzeń zaplanowanych na kolejne miesiące. Planery biurkowe są poręczne, pozwalają na szybkim notowaniu najważniejszych informacji. Często podczas rozmów telefonicznych potrzeba coś szybko zapisać, dlatego tego typu rozwiązanie jest najlepsze.

Rodzaje planerów na biurko

W tym przypadku istnieje wiele możliwości, które dobiera się indywidualnie:
  • Rozmiar – najczęściej spotykany to 48 x 33 cm. Oczywiście może być on większy bądź mniejszy.
  • Ilość elementów – jakie informacje mają się na nim znaleźć to zależy od zlecającego. Może to być kalendarz, ważne daty, święta narodowe, ciekawostki, a nawet drobne krzyżówki czy zagadki.
  • Rozmieszczenie elementów – również zależy od indywidualnych preferencji. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku pozostawienia miejsca do notowania.
  • Ilość kartek – standardowe planery na biurko posiadają ok. 30 kartek, ale ilość ta może oczywiście ulec zmianie.
  • Rodzaj zastosowanego papieru – do takich celów sprawdzi się papier offsetowy 80g.

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w sprawie projektu? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania. Służymy wiedzą i doświadczeniem.