Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze czterodzielne

Jak wyglądają kalendarze czterodzielne?

Kalendarze czterodzielne to rozszerzona wersja kalendarzy trójdzielnych. Różnica polega na tym, że posiadają aż cztery kalendaria. Nad kalendarium znajduje się ozdobna grafika, o której sam możesz zdecydować. Najlepiej, aby była uniwersalna, aktualna przez cały rok i powiązana z działalnością Twojej firmy.

Reklamowy kalendarz czterodzielny – gdzie się sprawdzi?

Kalendarz czterodzielny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują planować z dużym wyprzedzeniem, pozwala na zamieszczenie ważnych wydarzeń aż cztery miesiące do przodu. Kalendarze czterodzielne są mniej popularne od trójdzielnych, ale coraz częściej wybierane przez klientów. Kalendarze czterodzielne to świetny rodzaj reklamy. Mogą one posłużyć jako upominki dla stałych klientów, kontrahentów, odbiorców itp. Ich wyjątkowość, wysoka jakość wykonania sprawia, że nie będą mogły pozostać niezauważone.
Z jakich okazji warto podarować kalendarz?

Zbliżają się ważne wydarzenia dla Twojej firmy? Jubileusz, ważne targi, spotkanie z klientami z okazji świąt, noworoczny obiad z ważnym kontrahentem? Kalendarz czterodzielny przyda się na takie okazje jako idealny pomysł na prezent.

Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty.