Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ścianki

Reklama na ściance reklamowej to doskonały sposób na promocję swojej firmy na targach, eventach, konferencjach czy nawet wystawach. Regulowana wysokość i szerokość pozwoli na dopasowanie jej do pomieszczenia i swoich potrzeb. Poza funkcją promocyjną, świetnie sprawdzają się jako metoda przedzielenia przestrzeni. Ścianki są lekkie, składane, dzięki czemu są łatwe w transporcie. Wysokość ścianki może być regulowana w przedziale 100-250cm oraz na szerokości 142-254cm. Na materialne możemy zamieścić dowolną grafikę, w wybranej przez Ciebie kolorystyce.
 

Ścianka reklamowa tekstylna

Ścianka tekstylna umożliwia stworzenie niesamowitej grafiki na specjalnym materiale. Wydruk będzie wyrazisty, w nasyconych kolorach, dzięki czemu docenią go potencjalni klienci. Ścianka reklamowa tekstylna to doskonały wybór na targi, konferencje, a także jako element graficzny w siedzibie Twojej firmy. Z racji łatwego sposobu transportu, możesz ją przenieść w dowolne miejsce. Elementy podtrzymujące są wykonane z aluminium, a ich zamontowanie jest łatwe. Oferujemy kilka wymiarów ścianki, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W przypadku zabrudzenia, możesz śmiało wyprać materiał, bez utraty na jakości nadruku.
Zobacz więcej

Ścianka reklamowa express exclusive

Ścianka reklamowa express exclusive to nośnik wystawienniczy, na aluminiowym stelażu. Ścianka posiada zadrukowane boki, dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń do zadrukowania. Ścianka reklamowa to doskonały wybór na targi, gdzie tło to najważniejszy element stoiska. Ścianki śmiało możesz wykorzystać na wydarzeniach sportowych, gdzie jesteś sponsorem, imprezach firmowych, konferencjach czy eventach. Montaż ścianki zajmuje kilka minut, a dzięki możliwości złożenia, w łatwy sposób możesz ją przenieść w dowolne miejsce. Materiał, z jakiej jest wykonana ścianka, możesz w każdej chwili wyprać.
Zobacz więcej

Ścianka reklamowa tekstylna łukowa

Ścianka tekstylna może być również dostępna w wersji dwustronnej łukowej. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, nie wymaga ona dodatkowych nóg stabilizacyjnych. Konstrukcja ścianki jest lekka i łatwa w transporcie. Powierzchnia do nadrukowania pozwala na nadruk na dużej powierzchni. Ciekawy kształt ścianki przyciąga uwagę, dlatego świetnie się sprawdza na targach, konferencjach czy wydarzeniach sportowych. Ścianka to nośnik, który pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu, dzięki czemu trafimy do większej ilości potencjalnych klientów. Złożenie i rozłożenie ścianki jest łatwe i szybkie, zajmuje ok.5 minut. Złożona ścianka zmieści się do samochodu, samolotu lub pociągu, dlatego jej transport nie jest skomplikowany.
Zobacz więcej

Ścianka tekstylna "S"

Jedną z ciekawszych kształtów ścianki, jest model „S”. Ścianka w tym kształcie jest najbardziej efektowna spośród wszystkich ścianek. Ścianka nie wymaga użycia nóżek. Duża powierzchnia pozwala na zamieszczenie dowolnej grafiki.Wydruk jest wykonany na elastycznej tkaninie, która jest naciągana na specjalny stelaż. Ścianka tego typu idealnie się sprawdza na konferencjach, wystawach, targach czy premierach. Montaż ścianki trwa około 5 minut. Po złożeniu łatwo ją przetransportować w dowolne miejsce.
Zobacz więcej