Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Notesy

Notesy są istotnym produktem w każdym biurze, na konferencjach czy targach branżowych. Najczęściej służą do zapisywania najważniejszych informacji, numerów telefonów czy pilnych notatek. Wiele osób ceni je za to, że są pod ręką i pomagają w codziennych obowiązkach. Notesy reklamowe z firmowym nadrukiem to skuteczna forma reklamy. Ponadto stanowią praktyczny gadżet, który przyda się każdemu zawsze i wszędzie.

Okładkę notesu przygotujemy według Twoich wskazówek, a na kartkach wewnętrznych zamieścimy dowolny nadruk wskazany przez Ciebie. Może to być logo firmy, dane kontaktowe, a nawet hasło, które zapadnie z pamięć.

Rodzaje notesów reklamowych

Oferujemy różne możliwości wielkościowe i objętościowe, co oznacza, że możesz stworzyć notes o dowolnej wielkości z dowolną liczbą kartek. Rozróżnia się dwie wersje notesów ze względu na sposób łączenia kartek:
  • notesy na spirali – są nieco droższe, ale i znacznie trwalsze, a także wygodniejsze. Nadruk możliwy jest dzięki metodzie offsetowej. Ponadto można je wyróżnić, wykorzystując różnego rodzaju efekty, np. folię lub lakier, który wzmocni okładkę i poprawi jej wygląd. Spirale mogą zostać zamontowane zarówno na dłuższej, jak i krótszej krawędzi notesu. Notes na spirali może pełnić również funkcję firmowego planera.
  • notesy klejone – są atrakcyjniejsze cenowo, umożliwiają natychmiastowe, bezproblemowe wyrwanie kartki. Sprawdzi się na co dzień, ułatwi szybki zapis informacji. Idealnie łączy estetykę z funkcjonalnością.
Notesy występują w różnych rozmiarach: A4, A5, A6 a nawet DL.
Od czego zależy cena notesu firmowego?

Na cenę ma wpływ wiele czynników. Są to m.in.:
  • format
  • liczba kartek
  • liczba zamówionych sztuk
  • rodzaj: spiralowy bądź klejony
  • rodzaj projektu graficznego
  • zastosowane efekty, np. folia, lakierowanie okładki itp.

Każdy z klientów określa dokładne preferencje podczas składania zamówienia. Notesy firmowe mogą mieć również różne kolory. W połączeniu z charakterystycznymi elementami Twojej firmy, sprawią, że notesy staną się wyjątkowym gadżetem reklamowym.

Stworzymy indywidualny projekt dopasowany do potrzeb Twojej firmy!