Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze

W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór kalendarzy. Jak wiadomo są one niezbędne podczas planowania, pracy czy zapisywania ważnych ustaleń. Z racji dużego wyboru form i wielkości, możemy sprostać wymaganiom wielu klientów. Zależy nam na doskonałej jakości, dlatego do produkcji stosujemy tylko sprawdzone materiały. Kalendarz ma służyć nam przez okrągły rok, dlatego ważne, aby był perfekcyjnie wykonany. Dzięki dodatkowej personalizacji lub uszlachetnieniom możesz mieć kalendarz o jakim marzysz.

 

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne to jedna z tańszych rodzajów kalendarza. Składają się z jednoczęściowego kalendarium i trzech miesięcy, które znajdują się na jednej stronie. Powyżej kalendarium jest miejsce na dowolnie wybrany przez Ciebie obrazek, grafikę czy tekst. Warto, aby wybrać obrazek, który będzie aktualny przez najbliższe 365 dni. Fotografia umieszczona na kalendarzu zwraca uwagę, głównie ze względu na jej duży rozmiar. Kalendarz jednodzielny, posiada większą czcionkę, dlatego łatwiej się z niego korzysta. Jest to świetny wybór na prezent dla Twoich klientów.
Zobacz więcej

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to najczęściej wybierany rodzaj kalendarzy. Posiadają trzy kalendaria umieszczone na jednej stronie. Nad kalendarium znajduje się dowolna fotografia, wybrana przez Ciebie. Ich popularność zawdzięcza się praktyczności, jaką jest możliwość planowania wydarzeń na 3 miesiące do przodu. Pomocny pasek z zaznaczeniem konkretnej daty, pomaga w szybkim uzyskaniu informacji o dniu tygodnia, a nawet dnia. Kalendarz trójdzielny doskonale sprawdza się w domu, biurze czy innym miejscu, gdzie ważne jest planowanie.
Zobacz więcej

Kalendarze czterodzielne

Kalendarze czterodzielne to rozszerzona wersją kalendarzy trójdzielnych. Różnica polega na tym, że posiadają aż cztery kalendaria. Nad kalendarium znajduje się ozdobna grafika, o której sam możesz zdecydować. Najlepiej, aby była powiązana z działalnością Twojej firmy. Ten rodzaj kalendarza jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują planować z dużym wyprzedzeniem, pozwala na zamieszczenie ważnych wydarzeń aż cztery miesiące do przodu. Kalendarze czterodzielne są mniej popularne od trójdzielnych, ale coraz częściej wybierane przez klientów.
Zobacz więcej

Kalendarze plakatowe listowane

Kalendarze plakatowe listwowane pozwalają na zamieszczenie dużej grafiki, która przyciągnie wzrok nie jednego klienta. Taka forma promocji jest bardzo popularna i wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Na kalendarz patrzymy przez cały rok, więc ważne, żeby grafika była piękna i estetyczna. Błyszczące elementy nadają dodatkowego charakteru, dzięki czemu można go zastosować w komercyjnym użyciu, jak i również promocyjnym czy prywatnym. Kalendarz w formie plakatu sprawdzą się jako miejsce do planowania, ale również ozdoba pomieszczenia. Na kalendarzu plakatowym są zamieszczone wszystkie miesiące na jednej stronie. Zazwyczaj pełnią rolę informacyjną, gdyż miejsce do pisania jest bardzo ograniczone. Idealnie się sprawdza w celach informacyjnych.
Zobacz więcej

Kalendarze planszowe spiralne

Kalendarze planszowe spiralne to idealne rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczenia. Posiadają wiele miejsca na tworzenie notatek, a dodatkowo co miesiąc zmienia się obrazek. Możesz pozwolić sobie na wybór aż dwunastu obrazków i okładki. W kalendarzu każdy miesiąc jest osobno, dzięki temu można mieć pogląd na cały miesiąc. Tematyka zamieszczonych grafik może być dowolna, wybrana przez Ciebie. Zazwyczaj jednak jest zbliżona do siebie, pod kątem wizualnym. Wszystkie karty kalendarza są zamieszczone na wygodnej spirali, dzięki czemu zmiana kart jest niezwykle wygodna. Kalendarz planszowy jest jednym z bardziej estetycznych rodzajów kalendarza i może być ozdobą każdego biurka.
Zobacz więcej

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe są bardzo praktycznym rodzajem kalendarza. Ozdabiają każde biurko. Patrzymy na nie przez cały rok, dlatego ważne, aby grafika miała pozytywne skojarzenia. Kalendarz biurkowy to doskonały wybór dla osób, które spędzają duża czasu przy biurku i chcą mieć widok na najbliższe dni w zasięgu wzroku. Kalendarz biurkowy to dobry wybór dla każdej z firm, idealnie sprawdza się jako prezent dla klientów, dodatkowo może on również pełnić rolę promocyjną.
Zobacz więcej

Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy to popularne narzędzie do codziennego planowania. Idealnie się sprawdza dla osób, które są ciągle w biegu i potrzebują miejsca na notowanie najważniejszych informacji. Możesz zaplanować w nim wszystkie spotkania, uroczystości i codzienne zajęcia. Wybierz swój ulubiony format, kolor czy nawet wstążkę, która nada profesjonalizmu Twojemu wizerunkowi. Dodatkowa personalizacja pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek. Kalendarz książkowy to dobry wybór nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Dodatkowo to doskonały sposób na podziękowanie klientom za dotychczasową współpracę. Wykonujemy kalendarze z najwyższej jakości materiałów, tak, aby były jak najtrwalsze. Zależy nam na tym, aby uzyskać niepowtarzalny charakter i indywidualny styl.
Zobacz więcej

Planery na biurko

Przy biurku spędzamy 8 godzin dziennie, dlatego ważne, aby jego charakter odzwierciedlał nas. Trzymanie w pobliżu najpotrzebniejszych rzeczy, może umilić nam pracę i sprawić, że stanie się ona przyjemniejsza. Planery zostały stworzone dla tych, którzy potrzebują zapisać wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Przejrzysta forma kalendarium umożliwia uporządkowanie spotkań i wydarzeń zaplanowanych na kolejne miesiące. Planery biurkowe są poręczne, pozwalają na szybkim notowaniu najważniejszych informacji. Często podczas rozmów telefonicznych potrzeba coś szybko zapisać, dlatego tego typu rozwiązanie jest najlepsze.
Zobacz więcej