Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Banery reklamowe

Banery reklamowe to jedna z tańszych i prostszych, ale równie efektywnych form reklamy.

Jak wykonywane są banery reklamowe?

Druk wykonywany jest na specjalnej plandece, która jest zgrzewana na krawędziach oraz wykończona metalowymi oczkami lub tunelami. Takie zabezpieczenie wpływa pozytywnie na trwałość baneru reklamowego oraz łatwość jego montażu. Dzięki oczkom jest on prosty w obsłudze i można go umieścić na ogrodzeniu, ścianie lub siatce. Dodatkowo jest zwijalny, co pozwala na szybki i wygodny transport.
Rodzaje banerów reklamowych

Oferujemy kilka rodzajów banerów reklamowych, zrobionych z różnego rodzaju materiałów, w wielkości wybranej przez Ciebie. Banery reklamowe występują w kilku standardowych rodzajach:
  • baner laminowany - dodatkowo możemy zastosować folię PCV, co wpływa na żywotność kolorów oraz zwiększa odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Ten sposób sprawdza się w przypadku produkcji banerów o mniejszych formatach i krótkich ekspozycjach.
  • baner powlekany – tutaj stosujemy folię PCV w formie płynnej. Jest on bardziej giętki i elastyczny, dzięki temu będzie odporny na warunki atmosferyczne, takie jak: wiatr, deszcz czy promienie słoneczne. Sprawdzi się w przypadku długich ekspozycji oraz przy większych formatach. Uznawany jest za tańszą alternatywę dla bilbordu reklamowego.
  • baner dwustronny lub jednostronny – to już zależy od preferencji klienta, którą wersję wybierze. Zadruk po obu stronach daje większe możliwości, bowiem taki baner może zostać powieszony na specjalnym stelażu bądź też rozciągnięty pomiędzy drzewami czy ciągami komunikacyjnymi. Najczęściej stosuje się go podczas imprez plenerowych, koncertach, festynach, dożynkach itp.

Co ma wpływ na cenę baneru reklamowego?

W tym przypadku istotnych jest kilka czynników:
  • czy baner jest dwustronny czy jednostronny
  • czy zastosowane są efekty lakierowania, powlekania, dodatkowego wzmocnienia
  • czy posiada elementy odblaskowe
  • jaki jest format banera
  • rodzaj zadruku, również ilość kolorów

Szukasz inspiracji? Zapoznaj się z dotychczasowymi naszymi realizacjami. Nasi doradcy służą swoim doświadczeniem i wiedzą. Doradzą Ci, podsuną odpowiednie rozwiązania oraz przygotują wizualizację. Zapraszamy do kontaktu.