Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Wizytówki

Wizytówki

Wizytówki to jeden z nieodłącznych atrybutów każdego pracownika. Przydają się podczas kontaktów z klientami, na targach, konferencjach i wszędzie tam, gdzie warto wymienić się kontaktem z kimś innym. W dzisiejszych czasach posiadanie wizytówek jest niezbędne, ponieważ ułatwia kontakty z innymi oraz pozwala być zapamiętanym. Warto zadbać o oprawę graficzną, ponieważ wizytówki mają za zadanie spełniać rolę informacyjną i wizerunkową. Na wizytówce zamieszcza się zazwyczaj informacje takie jak logo firmy, imię i nazwisko posiadacza, nazwa stanowiska, a także dane telefoniczne i mailowe. Standardowy rozmiar wizytówek to 90x50mm lub 85x55mm.
Zobacz więcej

Wizytówki z lakierem UV

Wizytówki z lakierem UV, pomagają w uwypukleniu najważniejszych informacji. Elementy pokryte lakierem, błyszczą się oraz nadają całej kompozycji niepowtarzalnego wyglądu. Wizytówki stają się piękne i efektywne, a do tego oryginalne. Najczęściej stosuje się to uszlachetnienie na logo firmy, imię i nazwisko czy dane kontaktowe. Lakier UV pozwala na zaznaczenie elementów, które są widoczne pod odpowiednim kątem.
Zobacz więcej

Wizytówki premium

Wizytówki premium to produkt dla klientów, którzy od produktu oczekują czegoś więcej. Jakość premium wpływa na postrzeganie Twojego biznesu i może być początkiem skutecznej relacji biznesowej. Istnieje kilka rodzajów uszlachetnień na wizytówkach premium: hot-stamping, multiloft oraz plastikowe. Tłoczenia, kolorowe krawędzie czy plastik jako materiał mogą być zastosowane na Twojej wizytówce, a Ty i Twoja firma będziecie traktowani jako prawdziwi profesjonaliści i liderzy w swojej branży.
Zobacz więcej

Karty plastikowe

Plastikowe karty ściśle są powiązane z identyfikacją wizualną firmy, której celem jest budowanie spójnej identyfikacji i świadomości marki. Plastikowe karty mają wiele zastosować m.in. jako karty lojalnościowe, karty rabatowe czy karty członkowskie na siłowni czy polu golfowym. Rozmiar kart pasuje do każdego portfela. Grafika jaka ma się znaleźć na karcie zależy w 100% od Ciebie, jednakże służymy naszą pomocą. Plastik to trwały materiał, który pozwala na częste użytkowanie karty, nawet przez kilka lat, bez utraty jej walorów wizualnych.
Zobacz więcej