Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2021

Złóż zapytanie ofertowe

Oklejanie szyb

Oklejanie witryn jest popularnym rozwiązaniem dla firm. Kolorowa grafika skutecznie przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Na szybie można okleić najważniejsze informacje dotyczące działalności Twojej firmy, a także poinformować o sezonowych promocjach czy wyprzedażach. Ten rodzaj reklamy dobrze wygląda, jest odporny na działania promieni słonecznych. Dodatkowo chroni wnętrze firmy przed działaniem słońca, co przekłada się na niższą temperaturę w pomieszczeniu, w szczególności w letnie miesiące. Witryny oklejamy różnymi rodzajami folii.

 

Folia OneWayVision

Folia One Way Vision to specjalny rodzaj, specjalnie dziurkowanej folii, tworzącej siatkę.
Jest przeznaczona do klejenia szyb, ponieważ otwory są równomiernie rozmieszczone, dzięki czemu można uzyskać nowoczesny efekt.
Na ten rodzaj folii jest nadrukowana dowolna, wybrana przez Ciebie grafika lub napis.
Ten produkt imituje weneckie lustro i daje efekt półprzezroczystości. Ten rodzaj folii może być również stosowany do oklejania pojazdów.
Zobacz więcej

Folia Szroniona

Folia szroniona imituje wygląd zmrożonego szkła. Można ją naklejać całość szyby, a także wybrane elementy, wycinając dowolne kształty i litery. Folię nakleja się zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Często jest ona stosowana w gabinetach lekarskich, bankach, centrach medycznych, kancelariach prawnych, a także w miejscach, gdzie ważna jest elegancja i zachowanie prywatności.
Folia naklejona na szybę daje efekt zmrożenia i zmatowienia szyby. Występuje w kilku kolorach, dlatego można wybrać ten odcień, który najlepiej Tobie odpowiada.
Zobacz więcej

Folia drukowana z laminatem

Najpopularniejszym rozwiązaniem na reklamę zewnętrzną firmy jest użycie folii drukowanej. Na wielkich arkuszach, zadrukujemy przy użyciu plotera wielkoformatowego folię z dowolnie przygotowaną grafiką. Dodatkowe zabezpieczenie folii przez zastosowanie laminatu, pozwoli na ochronę przed blaknięciem oraz wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.
Folia drukowana z laminatem może być naklejana na całą szybę lub na jej wybrane części. Folia jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych białej i przezroczystej.
Zobacz więcej