Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Dibond 3D - exclusive

Gdzie sprawdzi się reklama 3D?

Szyld wykonany z dibondu 3D to propozycja dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. Niewątpliwie dibond 3D to jedna z najbardziej eleganckich i profesjonalnych form rozreklamowania działalności. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest maksymalne wyeksponowanie firmy przy jednoczesnym zachowaniu pełnego profesjonalizmu i estetyki.

Z jakich materiałów wykonuje się szyld 3D?

Grafika 3d może być wykonana z zastosowanie błyszczącej lub matowej folii bądź błyszczącej pleksi. Wszystko oczywiście uzależnione jest od potrzeb klientów i rodzaju działalności, której dotyczy reklama. Wykorzystując te materiały, można otrzymać niesamowicie efektowny szyld, który przyciągnie nowych klientów. Standardową głębokością szyldów z dibondu 3d jest 5 cm. Dibond 3D to szyld wykonany z dwóch arkuszy aluminium. Cechuje się lekkością i grafiką wysokiej jakości zachowującą wyrazistość barw.

Jaka jest zaleta szyldu 3D?

Głównymi zaletami tego rozwiązania jest możliwość zamieszczenia reklam wewnątrz i na zewnątrz budynku, dodatkowo nie martwiąc się o widoczne mocowania. Zapoznaj się z dostępną paletą kolorów. Pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie. Przygotujemy wizualizację.