Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Trybunki

Co to są trybunki?

Trybunka to obligatoryjny element każdej konstrukcji ekspozycyjnej czy reklamowej. Trybunki reklamowe są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki temu dobierzesz odpowiednią dla siebie.

Trybunki i ich zastosowanie

Doskonale sprawdza się na targach, konferencjach, degustacjach, panelach dyskusyjnych czy imprezach branżowych, czyli wszędzie tam, gdzie chcesz zaprezentować swoją firmę. Trybunki doskonale sprawdzają się również podczas przemówień czy wystąpień publicznych. Zamieszczenie na nich reklamy, zwiększa powodzenie każdej akcji marketingowej.

Jak przetransportować trybunki?

Trybunka reklamowa jest składana, dzięki czemu jej transport jest wygodny i bezpieczny. Oferowane przez nas trybunki reklamowe są obecnie niezastąpionym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest reprezentowanie produktu czy usługi w widoczny i efektowny sposób.

Zapraszamy do kontaktu. Określ, jakie masz oczekiwania, a my przygotujemy projekt w taki sposób, abyś mógł zaprezentować swoją firmę w jak najlepszy sposób i pozyskać jak największą liczbę potencjalnych klientów.