Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Koperty z nadrukiem

Nowoczesne technologie i rozwiązania, które niesie za sobą XXI wiek stawia wysokie wymagania również branżom reklamowym. Duża konkurencja sprawia, że konieczne jest stosowanie innowacyjnych pomysłów na wypromowanie firmy i wyróżnienie się spośród dużej konkurencji. Jedną ze zmian jest sposób komunikacji firmy z klientem. Okazuje się, że korespondencja firmowa może być na jeszcze wyższym poziomie. Doskonale sprawdzają się koperty z firmowym nadrukiem, które z papierem firmowym będą stanowiły wyjątkowy i nieodzowny duet.

Co może znajdować się na kopertach firmowych?

Nadrukować możemy Twój dowolny projekt, jednak najlepiej sprawdzi się logo firmy, dane teleadresowe lub slogan reklamowy, dzięki któremu klienci będą kojarzyć Twoją firmę.
Rodzaje kopert promocyjnych

Oferujemy koperty z samoprzylepną taśmą, o różnych rozmiarach. Możesz zdecydować, czy koperty mają być z przezroczystym okienkiem czy bez. Robimy nadruk w pełnej palecie kolorów. Możliwości są niemal nieograniczone. Zamówisz u nas koperty o różnych formatach: DL, C7/C6, C6, C6/5, C5, C4, C3, B6, B5,B4, E4.

Od czego zależy cena kopert firmowych?

Mniejszy bądź większy wpływ ma na to wiele czynników:
  • rodzaj wybranej koperty
  • format
  • rodzaj zadruku
  • kolory zadruku
  • ilość zamówionych kopert
Wyślij do nas zapytanie a przygotujemy wizualizację dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.