Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ścianka reklamowa tekstylna

Ścianka tekstylna umożliwia stworzenie niesamowitej grafiki na specjalnym materiale. Wydruk będzie wyrazisty, w nasyconych kolorach, dzięki czemu docenią go potencjalni klienci.

Ścianka reklamowa - zastosowanie

Ścianka reklamowa tekstylna to doskonały wybór na targi, konferencje. Ścianka tekstylna sprawdzi się również także jako element dekoracyjny w siedzibie Twojej firmy. Dostępne szerokości 90, 120, 150, 250, 300, 400, 500, 590 cm i wysokości 230 cm.

Czy ścianki reklamowe można przenosić?

Z racji łatwego sposobu transportu, możesz ją przenieść w dowolne miejsce. Ścianki wystawiennicze są profesjonalnymi rozwiązaniami dla osób, które cenią sobie wygodę oraz prostotę obsługi gadżetów reklamowych. To miejsce, w którym łatwość zastosowania łączy się z wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Elementy podtrzymujące są wykonane z aluminium, a ich zamontowanie jest łatwe.

Oferujemy kilka wymiarów ścianki, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W przypadku zabrudzenia, możesz śmiało wyprać materiał, bez utraty na jakości nadruku.
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Dopasujemy rozwiązanie, które będzie doskonale reklamowało branżę, którą reprezentujesz. Na podstawie przesłanych materiałów przygotujemy projekt reklamowej ścianki tekstylnej.