Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze książkowe

Czy kalendarz książkowy to dobra forma reklamy?

Kalendarz książkowy to popularne narzędzie do codziennego planowania. Idealnie się sprawdza dla osób, które są ciągle w biegu i potrzebują miejsca na notowanie najważniejszych informacji, a poza tym lubią mieć wszystko w jednym miejscu i wciąż przy sobie. Możesz zaplanować w nim wszystkie spotkania, uroczystości i codzienne zajęcia. Wybierz swój ulubiony format, kolor czy nawet wstążkę, która nada profesjonalizmu Twojemu wizerunkowi. Dodatkowa personalizacja pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

Kalendarz książkowy to dobry wybór nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Dodatkowo to doskonały sposób na podziękowanie klientom za dotychczasową współpracę. Wyglądają elegancko i stanowią estetyczny upominek, potwierdzając jednocześnie profesjonalizm Twojej firmy.
Cechy charakterystyczne kalendarzy książkowych
  • Najczęściej stosowanym formatem jest A4 bądź A5, czyli tzw. zeszytowy. Ten drugi jest bardziej poręczny i praktyczny
  • Okładka kalendarza może być dowolnie zaprojektowana.
  • Stosowane są nieraz pewne uszlachetnienia, jak np. grawer, uwypuklenia, złocenia, elementy metalizowane, posrebrzane

Od czego zależy cena kalendarzy książkowych?

Do najważniejszych czynników mających na nią wpływ są:
  • Nakład – ilość jednorazowo zamówionych sztuk
  • Rodzaj zastosowanego papieru i jego gramatura. Dotyczy to nie tylko samej okładki, ale również stron. Im grubszy tym będzie droższy.
  • Wygląd okładki, a ściślej mówiąc – czy będą stosowane uszlachetniania, np. uwypuklenia, grawer itp.
  • Czy kalendarz będzie posiadał wstążkę, gumkę do zapięcia itp.

Wykonujemy kalendarze książkowe z najwyższej jakości materiałów, tak, aby były jak najtrwalsze. Zależy nam na tym, aby uzyskać niepowtarzalny charakter i indywidualny styl.

Zastanawiasz się nad zakupem kalendarzy książkowych dedykowanych Twojej firmie? Napisz do nas. Odezwiemy się do Ciebie z propozycjami dostosowanymi do Twoich potrzeb.