Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Druk na plexi

Jakie zastosowanie ma pleksi?

Pleksi jest wykorzystywane do tworzenia szyldów i tablic, a także jako materiał do dekorowania wnętrz biur czy pomieszczeń mieszkalnych. Ze względu na swoją odporność może być stosowana również na zewnątrz. Pleksi w połączeniu z nadrukiem UV tworzy niesamowity efekt. Do wyboru jest nadruk na płycie w kolorze białym, a także w wielu kolorach z bazy CMYK.

Zalety druku na pleksi

Z łatwością możemy uzyskać efekt witrażu, z mocno nasyconymi kolorami. Stosując bezbarwną pleksi oraz biały tusz, możemy stworzyć elegancki element upiększający wnętrze Twojego domu lub biura. Wydrukowane elementy na pleksi można podświetlać, dzięki czemu uzyskamy piękny efekt, który przyciągnie wzrok. Druk na pleksi to dobry sposób na rozreklamowanie firmy. Ze względu na mnogość opcji, możesz wybrać taką, która idealnie uwypukli zalety Twojej firmy. Druk na pleksi może być wykonany na dużej powierzchni. Jeśli chcesz, aby był widoczny po zmroku – możesz zdecydować się na jej podświetlenie.

Nie wiesz, która opcja będzie idealna dla Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.