Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ulotki składane

Ulotki składane to doskonały wybór dla firm, które potrzebują dużo miejsca na zamieszczenie wszystkich najważniejszych informacji o firmie czy ofercie. Czy wiesz, że takie ulotki pozwalają na zawarcie dwukrotnie większej ilości informacji niż w przypadku tradycyjnej ulotki? Składane ulotki reklamowe są poręczne i mogą jeszcze lepiej zaprezentować Twoją firmę.

Ulotka składana - dla kogo będzie odpowiednia?

Ten rodzaj ulotki jest najczęściej wybierany przez przedsiębiorstwa oferujące usługi, np. restauracje do przedstawienia swojego menu, gabinety kosmetyczne do zaprezentowania mnogości zabiegów. Ulotki składane to idealna forma do prezentacji cennika bądź oferty handlowej. Swoich wyglądem przypominają katalog bądź książkę.
Rodzaje ulotek składanych

Posiadamy ulotki składane w kilku formatach, o różnej gramaturze papieru. Taka forma reklamy prezentuje niemal nieskończone możliwości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru i wydruku, ulotki składane charakteryzują się pięknymi, żywymi kolorami przykuwającymi wzrok. Dzięki temu wyróżniają się na tle wydawnictw konkurencji.

Oferujemy szybki termin realizacji. Wyślij do nas zapytanie wraz z informacjami, które chcesz zamieścić. Przygotujemy projekt.