Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Wypoczynek

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem to gadżet, który może być stosowany zarówno podczas ulewnego deszczu, jak i mocnego słońca. Ten praktyczny gadżet reklamowy, to pomysł na urozmaicenie promocji własnej działalności. Parasol możemy dowolnie oznakować logiem Twojej firmy. Nadruki jakie wykonujemy charakteryzują się wysoką jakością i trwałością koloru.
Zobacz więcej

Parawany z nadrukiem

Parawany reklamowe to hit ubiegłych wakacji. Idealnie sprawdzają się podczas wakacji nad morzem czy jeziorem, gdzie trzeba zachować dystans. Dodatkowa powierzchnia reklamowa, pozwala na dotarcie do wielu klientów. Sposób prezentowania swojej firmy jest nietypowy, dzięki czemu przynosi efekty. Nasze parawany są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a nadruki są odporne na działanie promieni słonecznych czy innych warunków atmosferycznych.
Zobacz więcej

Leżaki z nadrukiem

Leżaki reklamowe, doskonale sprawdzają się podczas wakacyjnych kampanii promocyjnych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wytrzymałych stelaży, dzięki czemu są wygodne i funkcjonalne. Jakość nadruku pozwala na eksponowanie ich na różne warunki atmosferyczne, bez utraty intensywności koloru. Duża powierzchnia reklamowa, pozwala na zamieszczenie dowolnego nadruku.
Zobacz więcej

Piłki plażowe z nadrukiem

Piłki reklamowe to jeden z lepszych gadżetów w okresie letnim. Ten produkt nie jest drogi w wykonaniu, a do tego jest niezwykłym nośnikiem reklamowym. Oferujemy piłki w kilku rozmiarach i kolorach. Nadruki są wykonywane metodą sitodruku, dzięki temu są one trwałe i wyraźne. Piłki reklamowe pozwalają na zamieszczenie treści reklamowych, w różnych kolorach. Warto wybrać ten produkt, jako uzupełnienie pozostałych gadżetów reklamujących firmę.
Zobacz więcej

Torby plażowe z nadrukiem

Torby plażowe, ze względu na swoją dużą powierzchnię, pozwalają na zamieszczenie czytelnej i wyraźnej reklamy. Ich duża pojemność i wygoda noszenia, pozwalają na stosowanie ich nie tylko na plaży. Torby są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą posłużyć kilka lat. Różnorodność modeli pozwala na wybór najlepszego dla Ciebie i Twojej firmy. W naszej ofercie posiadamy torby wykonane z wodoodpornego materiału, w różnych kształtach i wielkościach. Ten funkcjonalny gadżet idealnie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności.
Zobacz więcej

Ręczniki plażowe z haftem

Ręczniki plażowe to produkt, który wyróżnia się dużą powierzchnią reklamową. Na ich powierzchni można wyhaftować nie tylko firmowe logo, ale również dowolne treści lub grafiki. Idealnie sprawdzają się jako ciekawy prezent dla klientów. Metoda haftowania pozwala na trwałe naniesienie istotnych informacji. Proponowany przez nas gadżet charakteryzuje się wysoką jakością materiałów, dzięki temu ręcznik jest przyjemny w dotyku.
Zobacz więcej

Namioty na plaże z nadrukiem

Akcesoria plażowe od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Namiot na plaże to produkt idealny na wakacje nad morzem, ponieważ poza ochroną przed słońcem i wiatrem, pełni on rolę promocyjną. Dzięki niewielkim rozmiarom jest on łatwy w transporcie. Wysokiej jakości nadruk, przez wiele lat będzie odporny na działanie promieni słonecznych bez utraty na jakości. Do nadruku stosujemy różne metody, dzięki temu możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.
Zobacz więcej

Poduszki z nadrukiem

Poduszki z nadrukiem to pomysł na gadżet, który posłuży nam lata. Personalizowane poduszki z logiem Twojej firmy to efektywne rozwiązanie, które uzupełni działania promocyjne Twojej firmy. Poduszki z nadrukiem są wykonane z jak największą starannością. Doskonale sprawdzą się jako wyposażenie Twojej firmy czy ciekawy pomysł na gadżet dla klientów. Indywidualny dobór grafiki pozwala na zaprojektowanie produktu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dzięki temu wyróżnisz się wśród konkurencji.
Zobacz więcej