Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Roll-Upy

To przenośny system z nadrukowaną grafiką, którego rozstawienie zajmuje niewiele czasu, a daje świetny efekt promocyjny. Roll-Upy są stosowane przede wszystkim na targach, konferencjach czy eventach, ale również w biurach czy sklepach. Ich zadaniem jest zwrócenie uwagi na treść jaką chcesz przekazać. Roll-Upy to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, a do tego z łatwym montażem i transportem. Każdy roll-up pakowany jest w specjalny pokrowiec, który chroni go przed uszkodzeniami. Wykonujemy dowolną, wybraną przez Ciebie grafikę, na specjalnym, dedykowanym do roll-upów materiale. Proponujemy roll-upy o szerokości od 85cm do 150 cm oraz o wysokości 200cm.
 

Roll-Up standard

Roll-Upy standardowe dostępne są w kilku szerokościach od 80-200cm. Posiadają nadruk jednostronny, z mocnym nasyceniem kolorów na grafice. Na dole roll-upu znajduje się listwa zatrzaskowa oraz dwie stopki, umożliwiające stabilne rozłożenie reklamy. Roll-up jest szybko rozkładany i składany, uzupełnia działania promocyjne i wizerunkowe Twojej firmy. Roll-upy to nośniki wieloletnie, dlatego warto wybrać te wysokiej jakości.
Zobacz więcej

Roll-Up exclusive

Roll-Upy ekskluzywne to produkty dla osób poszukujących znakomitej jakości. Charakteryzują się twardą, aluminiową kasetą oraz teleskopowym masztem z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są w aż sześciu szerokościach: 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 200cm oraz 240cm. Istnieje możliwość naciągu grafiki za pomocą klucza. Potrójna listwa górna gwarantuje wysoką trwałość roll-upu. W zestawie otrzymujesz ochronną torbę.
Zobacz więcej

Roll-Up dwustronny

Roll-Up dwustronny pozwala na zamieszczenie wybranej grafiki z obu stron nośnika. Dostępne są następujące szerokości: 85cm, 100cm, 120cm oraz 150cm. Dwustronny roll-up może być używany jako jednostronny. Roll-up posiada obrotowe nogi, aby móc dopasować go do każdego podłoża. Do zestawu jest dołączona ochronna torba, która zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Dwustronny roll-up pozwala na umieszczenie go nawet na środku biura, szlaku komunikacyjnego czy przestrzrni targowej, dzięki czemu Twoja firma będzie bardziej widoczna.
Zobacz więcej

X-Baner premium

X-baner to nowoczesna forma reklamy, która zyskuje coraz większą popularność. Stojak jest w kształcie litery X (tzw.pajączek), który gwarantuje stabilne ułożenie go na niemal każdym podłożu. X-baner jest efektywnym nośnikiem reklamowym, który pozwala na jeszcze lepsze wyróżnienie Twojej firmy. Jest lekki, wytrzymały i tani. Jego dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego złożenia i rozłożenia w dowolnym miejscu. Wysokiej jakości materiał pozwala na nadrukowanie nasyconych grafik. Całość jest pakowana w przenośną torbę, która pozwala na szybki transport.
Zobacz więcej