Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Druk na folii

Wielkoformatowy druk na folii samoprzylepnej to wygodny sposób reklamy, który jest estetyczny, zauważalny i efektywny. Jednocześnie dość tani w stosunku do otrzymywanej wysokiej jakości. Folię można bez problemu wzmocnić, co sprawia, że będzie jeszcze trwalsza.

Druk na folii – dla kogo reklama?

Folia samoprzylepna to doskonały sposób na reklamę na szybie czy witrynie sklepowej, naklejki pozwalają jednorazowo zmienić wygląd ściany czy ekspozycji. To świetny pomysł na aranżację wnętrza biura, korytarza, holu, salonu czy gabinetu.

Rodzaje folii samoprzylepnych

Każda cechuje się indywidualnymi parametrami, dzięki temu możesz wybrać odpowiednią do potrzeb Twojej firmy:
  • folia monomeryczna – najczęściej stosowany rodzaj folii, który gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów grafik i zdjęć.
  • folia Easy Dot – największa cechą tego typu folii jest fakt, że można ją wykorzystać wielokrotnie. Dowolnie odklejać i przyklejać bez utraty właściwości, z zachowaniem trwałości. Ponadto nie ma śladów na powierzchni, na której została przyklejona.
  • folia One Way Vision – posiada zdolność przepuszczania światła. Jeśli chcesz okleić folia szybę o dużej powierzchni, będzie to idealny wybór, ponieważ nie ogranicza ona dostępu do dziennego światła.
  • folia mleczna, szroniona – daje ciekawy wizualnie efekt oszronionej szyby, jednocześnie nie ogranicza dostępu światła, a także zapewnia prywatność.
  • folia odblaskowa – odbija światło, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz, aby Twoje reklama była widoczna po zmroku
  • folia witrażowa – umożliwia dostęp do światła dziennego, jest półprzezroczysta. Dzięki zastosowaniu takiej folii możemy uzyskać efekt kolorowej szyby.

Wydruki na folii są dostosowane do potrzeb klientów. Dobieramy odpowiednie techniki i rodzaje folii, aby w pełni oddać charakterystyczne elementy firmy, takie jak logo, hasło, identyfikujące kolory itp.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych dotychczasowych projektów.