Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Katalogi klejone

Katalogi klejone – dla jakich firm będą odpowiednie?

Katalogi klejone stanowią doskonały nośnik informacji dla firm, które posiadają spore portfolio produktowe. Najczęściej są to:
  • firmy reklamowe,
  • duże sklepy spożywcze,
  • drogerie,
  • hurtownie itp.

Klejenie zapewnia doskonałe połączenie pojedynczych stron, tak, aby stworzyć całość. Do klejenia używamy najlepszych metod, które gwarantują trwałość. Najczęściej jest to metoda PUR. Nadruk jest wysokiej jakości, kolory są wyraziste, a katalog jest znakomitym narzędziem promocyjnym dla Twojej firmy.

Czym cechuje się metoda klejenia PUR?

Katalogi klejone tą metodą przede wszystkim wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Są pod tym względem bezkonkurencyjne w porównaniu do tradycyjnych technik łączenia. Klej PUR jest odporny na działanie rozpuszczalników i olejów, nie wyciąga z papieru wilgoci. Dzięki temu drukarz ma większe pole manewru, jeśli chodzi o zadrukowanie. Unikamy również efektu fałdowania kartek. Ponadto klejenie metodą PUR sprawdza się idealnie w przypadku grubych opraw.

Katalog szyty czy klejony – który wybrać?

Z chęcią pomożemy Ci zdecydować, który sposób łączenia katalogu jest dla Ciebie bardziej odpowiedni. Dla firm, które mają mniejsze portfolio, polecamy katalogi szyte. Jeśli oferta jest naprawdę bogata, rozległa, posiadająca kilka a nawet kilkanaście kategorii produktów – wówczas konieczne będzie wydanie katalogu klejonego.

Bez względu na wybraną opcję, masz pewność, że katalog zostanie dostosowany do potrzeb Twojej firmy, sprawiając, że staniesz się w oczach klientów marką godną zaufania i polecenia. Szukasz pomocy i profesjonalistów, który posłużą Ci doświadczeniem i wiedzą?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji i czekamy na kontakt!