Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Reklama przestrzenna

Reklama przestrzenna to jedna z bardziej efektownych i profesjonalnych produktów reklamowych. Stworzone w formacie 3d grafiki reklamowe zwracają uwagę klientów. Z roku na rok rośnie zainteresowanie reklamą przestrzenną, ponieważ dociera ona do wielu klientów. Przestrzeń reklamową tworzą wypukłe litery, bądź kształty, które w ciekawy sposób wydobędą najważniejsze rzeczy dla naszej firmy.
Reklamę przestrzenną można zamieścić niemal w każdym miejscu, takim jak wejście do budynku, dach, chodnik, ściana budynku. Jej celem jest zwrócenie uwagi klientów. Zajmujemy się kompleksowo stworzeniem dla Ciebie efektu na jaki zasługujesz. Dodatkowo służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Litery przestrzenne ze styroduru

Styrodur to wytwarzany z polistyrenu produkt o wielu praktycznych zastosowaniach. Jednym z nich jest tworzenie reklam 3d. Jest to materiał, gdzie za niewielką cenę, można uzyskać wysoką jakość. Można go dowolnie barwi, dzięki czemu uzyskuje się wiele efektów. Jego ogromną zaletą jest wodoodporność, dlatego jest stosowany również na zewnątrz.
Styrodur jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne takie jak wilgo, opady czy promienie słoneczne. Dodatkowo jest przyjazny dla środowiska i można go poddawać recyklingowi. Litery wykonane ze styroduru mogą być podświetlane za pomocą LEDów, ale również świetnie wygląda przy naturalnym oświetleniu. Najczęściej jest stosowany do wyeksponowania nazwy firmy na budynku
Zobacz więcej

Litery ze styroduru z licem plexi

Efektowne litery ze styroduru warto stosować na elewacjach budynków, ponieważ zwracają na siebie uwagę. Istnieje jednak sposób, aby jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność reklamy.
Litery ze styroduru mogą być wykończone licem plexi, gdzie uzyskają błyszczącą i szklistą powierzchnię. Jest to dobry wybór do eleganckich miejsc, pełniących profesjonalne usługi i ceniących sobie klasę i styl, nawet w najmniejszych szczegółach.
Powierzchnia z zastosowaniem lica jest gładka, doskonale nadaje się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
W szybki sposób można odmienić dotychczasową reklamę.
Zobacz więcej

Litery z frezowanego dibondu

Dibond to materiał o stylowej i eleganckiej estetyce. Dzięki szerokiej palecie barw, można wyczarować nietuzinkowe napisy, które dodatkowo przyciągają wzrok.
Litery z dibondu mogą zostać wykonana z plexi (błyszcząca) lub folii (błyszcząca lub matowa). Reklamy stworzone z dibondu są efektywne, niebanalne i bardzo trwałe.
Można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i również wewnątrz budynku.
Zachęcamy do kontaktu oraz obejrzenia dostępnej palety kolorów.
Zobacz więcej

Logo z plexi

Plexi to potoczna nazwa polimetakrylanu metylu, czyli tworzywa sztucznego o szklistej powierzchni, które o żywym kolorze podnosi atrakcyjność wykonanej reklamy

Czym charakteryzuje się logo z plexi? Plexi to materiał, który ma wysoką przezroczystość, ale także łatwo można je barwić i poddawać obróbce. Oznacza to, że w praktyce można stworzyć różnorodne logo, które idealnie zareklamuje Twoją firmę. Materiał ten jest odporny również na warunki atmosferyczne, dlatego można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
Zobacz więcej