Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Litery przestrzenne ze styroduru

Co to jest styrodur?

Styrodur jest wytwarzanym z polistyrenu produktem o wielu praktycznych zastosowaniach. Jednym z nich jest tworzenie reklam 3d.

Litery przestrzenne ze styroduru - zalety
To świetne rozwiązanie dla firm, które potrzebują efektownej reklamy, a nie mają na nią zbyt dużego budżetu. Tutaj stosunkowo niska cena idzie w parze z wysoką jakością i efektywnością. Litery ze styroduru to materiał, gdzie za niewielką cenę można uzyskać wysoką jakość. Styrodur można dowolnie barwić, malować, dzięki czemu uzyskuje się wiele efektów.
Litery ze styroduru są wodoodporne, dlatego bez przeszkód można je zastosować na zewnątrz budynków. Co więcej styrodur jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, opady czy promienie słoneczne. Dodatkowo jest przyjazny dla środowiska i można go poddawać recyklingowi.

Litery przestrzenne wykonane ze styroduru świetnie wyglądają przy naturalnym oświetleniu. Najczęściej są stosowane do wyeksponowania nazwy firmy na budynku. Montaż liter przestrzennych ze styroduru jest niezwykle prosty i szybki.

Nasze dotychczasowe realizacje udowadniają, że jest to ciekawa forma reklamy. Zapoznaj się z naszym portfolio. Masz wątpliwości? Wyślij zapytanie! Chętnie na nie odpowiemy!