Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Folia cięta ploterowo

Folia cięta ploterowo to doskonały sposób na oklejenie witryny sklepu. Folia cięta ploterowo jest wodoodporna. Odporna na działanie słońca i mrozu. Występuje w wielu kolorach, odcieniach, grubościach. Może być matowa, ale również błyszcząca czy też metaliczna. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Folia dostępna jest zarówno w kolorze białym, jak i bezbarwnym. Taka naklejka wygląda nie tylko efektownie, ale również jest trwała – nawet 10 lat.

Gdzie najczęściej stosuje się folię ciętą ploterowo?
Zastosowań jest wiele. Oto kilka przykładów:
 • reklama na witrynach sklepowych
 • reklama w salach zabaw, hotelach
 • reklama na samochodach
 • reklama agencji reklamowych
 • reklama salonów fryzjerskich i kosmetycznych
Folia cięta ploterowo – rodzaje
Wyróżniamy trzy kategorie folii. Każda z nich ma charakterystyczne, unikalne cechy, które sprawdza się w określonych sytuacjach.
 • Folia cięta ploterowo monomerowa – najczęściej stosowana jest np. na witryny sklepowe, szyby, okna, a także ściany czy tablice i szyldy reklamowe. Świetnie sprawdzi się w przypadku krótkoterminowych form reklamy. Jej trwałość to ok 3-4 lata. Folię monomerową można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
 • Folia cięta ploterowo polimerowa – ten rodzaj folii jest zdecydowanie bardziej odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Można ją nawet delikatnie formować, więc sprawdzi się na takich podłożach jak: karoserie samochodów. Klienci najchętniej zamawiają wycinane naklejki, które można przykleić na bok samochodu. To nie tylko idealna forma reklamy, ale również dobre oznaczenie maszyn przemysłowych i rolniczych. Trwałość folii polimerowej wynosi od 7 do 8 lat, więc będzie idealną formą długoterminowej reklamy zewnętrznej.
 • Folia cięta ploterowo wylewana – tutaj mamy do czynienia z największą trwałością. Główną zaletą jest również duża odporność na rozciąganie. Dlatego z dużym powodzeniem folię wylewaną stosuje do zmiany koloru samochodów oraz reklam na nierównych, obłych powierzchniach. Trwałość takiej folii wynosi od 8 do 10 lat.

Co wpływa na cenę folii ciętej ploterowo?
Wiele czynników wpływa to, ile ostatecznie zapłacisz za przygotowanie folii wyciętej ploterem.
 • Powierzchnia zamówionej reklamy
 • Rodzaj wybranej folii - o ile ta wycięta ploterem jest najtańsza, o tyle ta imitująca piaskowanie będzie znacznie droższa)
 • Dostępność do wyklejanej witryny – jeśli zlecenie dotyczy szyby zewnętrznej, wówczas zlecenie na parterze będzie tańsze od oklejenia witryny znajdującej się na poszczególnych piętrach. Choćby ze względu na konieczność zastosowania specjalnego sprzętu. Jeśli grafika klejona jest od wewnątrz – wówczas wysokość nie wpływa na cenę zlecenia.

Co możemy Ci zaoferować?
Czekamy na zapytanie ofertowe. Nasi specjaliści doradzą i przygotują odpowiedni projekt. Oferujemy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi zleceniami.