Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2021

Złóż zapytanie ofertowe

Druk wielkoformatowy

Reklama wizualna to najskuteczniejszy sposób na zwrócenie uwagi. Jednym z rozwiązań jest druk wielkoformatowy, który umożliwia wykonanie wielu koncepcji graficznych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dzięki takiej formie reklamy możesz wyeksponować grafiki, teksty, a także slogany reklamowe. Druk wielkoformatowy, ze względu na materiały na jakich jest wykonany jest trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne nośnikiem. W naszej ofercie można znaleźć banery reklamowe, druk na folii, fototapety, a także nadruki na siatce mesh.
 

Banery reklamowe

Banery reklamowe to jest jedna z tańszych i prostszych, ale równie efektywnych form reklamy. Druk wykonywany jest na specjalnej plandece, która jest zgrzewana na krawędziach oraz wykończona metalowymi oczkami lub tunelami. Takie zabezpieczenie wpływa pozytywnie na trwałość baneru oraz łatwość jego montażu. Dzięki oczkom jest on prosty w obsłudze i można go umieścić na ogrodzeniu, ścianie lub siatce. Dodatkowo jest zwijalny, co pozwala na szybki i wygodny transport. Oferujemy kilka rodzajów banerów reklamowych, zrobionych z różnego rodzaju materiałów, w wielkości wybranej przez Ciebie. Banery dodatkowo możemy zabezpieczyć lakierem UV, co wpływa na żywotność kolorów oraz zwiększa odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne.
Zobacz więcej

Druk na folii

Wielkoformatowy druk na folii samoprzylepnej to wygodny sposób reklamy. Folia ma możliwość dodatkowego laminowania lakierem UV oraz wycinania ploterowego elementów. Folia samoprzylepna to doskonały sposób na reklamę na szybie czy witrynie sklepowej, naklejki pozwalają jednorazowo zmienić wygląd ściany czy ekspozycji. W ofercie mamy różnego rodzaju folie, błyszczące, matowe czy szronione. Wydruki na folii są dostosowane do potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w stworzeniu atrakcyjnego projektu. Folie możemy nacinać, docinać, tak, aby finalny efekt zadowolił każdego.
Zobacz więcej

Druk fototapet

Jeden z pomysłów na zmianę nudnej ściany jest nałożenie na nią fototapety. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów materiału do druku: papier lateksowy, podłoże z fizeliny, podłoże z włókniny. Fototapeta lateksowa może być dodatkowo zabezpieczona laminatem matowym, który nada specjalny efekt całej grafice i dodatkowo sprawi, że wydruk będzie bardziej odporny na zarysowania i otarcia. Fototapetę możemy stworzyć z dowolnego zdjęcia, grafiki przygotowanej na zamówienie czy zdjęć z banku zdjęć. Jesteśmy otwarci na wszelkie wzory. Ważnym aspektem jest skrupulatne wykonanie, dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu.
Zobacz więcej

Siatka mesh

Siatka mesh to niezwykle efektywny rodzaj druku wielkoformatowego. To materiał do zadań specjalnych, ponieważ jest odporna na wodę, promienie słoneczne, a także różnice temperatur. Dzięki niewielkim dziurkom na fakturze siatki, jest ona mniej podatna na podmuchy wiatru niż banery czy billbordy zrobione z innych materiałów. Siatkę mesh stosuje się na powierzchniach, gdzie jest potrzeba zastosowania lekkiego i wytrzymałego materiału. Na siatce jesteśmy nadrukować co tylko zechcesz. Oferujemy wiele formatów, tak aby móc dostosować się do potrzeb klienta. Siatka mesh przepuszcza promienie słoneczne, dlatego doskonale sprawdza się w reklamach na budynkach, biurach czy obiektach handlowych. Siatka nie blokuje dostępu do światła, dlatego w pomieszczeniach jest jasno. Siatkę można zgrzewać, dlatego jest możliwość połączenia kilku sztuk w jedną całość, dzięki czemu otrzymamy ogromną reklamę.
Zobacz więcej