Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Marketing

Dział marketingu to ważne miejsce w strukturze każdej firmy. Często jest on odpowiedzialny za gadżety reklamowe czy produkty wspomagające codzienną pracę biurową. Każda firma ma zapotrzebowanie na materiały biurowe, natomiast coraz chętniej firmy chcą zostać zapamiętane na dłużej. W tym celu decydują się na firmowe materiały reklamowe, sygnowane logiem firmy. Wychodząc na przeciw klietom, mamy do zaoferowania kilka produktów, które mogą odmienić codzienność w każdym biurze.
 

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z bardziej przydatnych produktów dla firmy. Ochrona danych firmowych jest ważna, dlatego przekazywanie klientowi indywidualnych warunków ofertowych, finansowych czy innych, powinna być przeprowadzana w takich warunkach, aby dane nie wypłynęły na zewnątrz. Teczki ofertowe bardzo dobrze spełniają tę rolę. W ofercie posiadamy wiele wykrojów teczek, tak abyś mógł dopasować je do swoich potrzeb. Zależy nam na jak najlepszej jakości produktu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby materiały były jak najlepszej jakości. Dostarczamy gotowy produkt do złożenia. Posiadamy teczki jednobigowe, które pomieszczą około 10 kartek, a także dwubigowe przeznaczone na około 50 kartek.
Zobacz więcej

Papier firmowy

Własny papier firmowy jest symbolem profesjonalizmu i elegancji. Ma szerokie zastosowanie w korespondencji biznesowej. Najczęściej jest wykorzystywany do tworzenia ofert, cenników czy umów zawieranych z klientami. Ma duży wpływ na wizerunek firmy i jest pomocny w budowaniu rozpoznawalności marki, w szczególności jeśli dopiero wchodzi ona na rynek. Ważnym aspektem jest odpowiednie zaprojektowanie wzoru papieru, tak aby przedstawiał on profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Dobór odpowiedniej kolorystyki, loga, a często również hasła reklamowego, może przyłożyć się do sukcesu Twojej firmy. Posiadając papier firmowy firma jest uważana za profesjonalistę, a także godnego zaufania partnera biznesowego. Z chęcią pomożemy w przygotowaniu projektu dla Ciebie.
Zobacz więcej

Notesy

Notesy są istotnym produktem w każdym biurze, na konferencjach czy targach branżowych. Najczęściej służą do zapisywania najważniejszych informacji, numerów telefonów czy pilnych notatek. Wiele osób ceni je za to, że są pod ręką i pomagają w codziennych obowiązkach. Notesy reklamowe z firmowym nadrukiem to skuteczna forma reklamy. Okładkę przygotujemy według projektu, a na kartkach wewnętrznych zamieścimy dowolny nadruk wskazany przez Ciebie. Może to być logo firmy, dane kontaktowe, a nawet hasło, które zapadnie z pamięć. Oferujemy różne możliwości wielkościowe i objętnościowe.
Zobacz więcej

Koperty z nadrukiem

Korespondencja firmowa może być na jeszcze wyższym poziomie. Doskonale sprawdzają się koperty z firmowym nadrukiem. Nadrukować możemy Twój dowolny projekt, jednak najlepiej sprawdzi się logo firmy, dane teleadresowe lub slogan reklamowy, dzięki któremu klienci kojarzą Twoją firmę. Oferujemy koperty z samoprzylepną taśmą, o różnych rozmiarach. Możesz zdecydować czy koperty mają być z przezroczystym okienkiem czy bez. Robimy nadruk w pełnej palecie kolorów.
Zobacz więcej

Pocztówki

Pocztówki firmowe to produkt, z którego warto korzystać przez cały rok. Doskonale sprawdzają się w akcjach marketingowych, przed świętami, a także dołączane do zamówienia. Wysyłanie pocztówek to kreatywny sposób na reklamę Twojej firmy, tym bardziej w czasach kiedy wszystko jest zdigitalizowane. Możemy zaprojektować cokolwiek sobie wymarzysz, w końcu ta forma reklamy ma być zapamiętana. Zależy nam na doskonałej jakości produktu, dlatego dokładamy wszelkich starań przy wyborze materiałów do ich produkcji. Pierwsza strona pocztówki jest laminowana, aby zachowała dłużej swoją trwałość. Pocztówki sprawdzą się również w przypadku akcji promocyjnych czy konkursów. Jeśli chcesz wyróżnić marketingowo swoją firmę, prześlij pocztówkę do klientów.
Zobacz więcej