Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Szyldy z dibondu

Tablice reklamowe to tylko jeden z wielu przykładów reklamy outdoorowej. Takie reklamy mogą stać samodzielnie na specjalnych konstrukcjach, słupach, a nawet fundamentach, chociaż najczęściej wybieraną formą są reklamy w postaci szyldów.

Czy szyld z dibondu to dobra forma reklamy?

Są one lekkie, więc chętnie montowane są na elewacjach budynków, przez co są widoczne i jednocześnie nie zajmują wiele miejsca. Szyldy z dibondu charakteryzują się eleganckim stylem, są wytrzymałe na odkształcenia. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych, a także rozmiarów. Dlatego możliwe jest wykonanie nawet solidnych szyldów o grubości nawet kilku centymetrów. Dibond posiada gładką strukturę, o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Szyldy z dibondu można dodatkowo zabezpieczyć laminatem foliowym z UV, dzięki czemu będzie bardziej odporny na działania atmosferyczne.
Wszystkie realizacje poprzedzamy przygotowaniem projektu w formie graficznej. Jeśli nie jesteś pewny czy szyldy z dibondu to odpowiednia forma reklamy dla Ciebie – napisz do nas! Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.