Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Biuro

Długopisy z grawerem

Najpopularniejszym gadżetem reklamowym są długopisy. Szeroki asortyment pozwala na wybór długopisu o odpowiednim kształcie, kolorze czy wkładzie. Jest to skuteczna forma reklamy, ponieważ towarzyszy nam na co dzień, niemalże w każdym biurze. Oferujemy długopisy metalowe, drewniane, plastikowe, ekologiczne, uzupełnione o firmowy grawer. Grawer to trwała metoda znakowania produktu, ponieważ nie ściera się i jest trwała. Pomimo niewielkiej powierzchni reklamowej, możemy sprawić, że długopis zyska niesamowity charakter. Wykonujemy grawer w kolorze czarnym.
Zobacz więcej

Długopisy z nadrukiem

Długopis z nadrukiem to skuteczna forma promocji Twojej firmy. Długopis z firmowym logo może stać się nośnikiem reklamowym, który przyciągnie nowych klientów. Ogromny wybór długopisów, pozwala na znalezienie odpowiedniego dla Twojej firmy. Posiadamy długopisy wykonane z plastyku, metalu, bambusa czy innych materiałów, również ekologicznych. Nadruk możemy wykonać w dowolnym kolorze. Ta tania forma reklamy doskonale sprawdza się na targach, konferencjach czy podczas codziennego dnia pracy.
Zobacz więcej

Wizytowniki z grawerem

Jednym z atrakcyjniejszych produktów reklamowych są wizytowniki z grawerem. Ten produkt doskonale sprawdzi się do przechowywania ważnych wizytówek czy kart płatniczych. Wizytownik to nieodłączny element każdego pracownika, który chce wyróżnić się na tle konkurencji. Posiadamy wiele interesujących modeli wizytowników, dzięki czemu znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane z ekoskóry, metalu, filcu, a także stojaki na wizytówki.
Zobacz więcej