Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Tablice na dystansach

Z jakich materiałów wykonuje się tablice?

Tablice na dystansach najczęściej są wykonywane z przezroczystej pleksi, w kolorze białym, czarnym lub imitacji szronionego szkła, zwanej frosted. Oczywiście możemy wykonać też tablice z poliwęglanu, blachy aluminiowej, blachy ocynkowanej, dibondu czy PCV.

Jak przymocować tablicę reklamową?

Na tablicach może być stosowany nadruk o różnej grubości i wielkości. W zależności od ilości treści, dobiera się odpowiedni dystans, o odpowiedniej średnicy. W zależności od realizacji, dystanse mogą być stalowe lub aluminiowe. Tablice na dystansach to idealny sposób na reklamę i wyróżnienie własnego przedsiębiorstwa. Mogą być tak różne w zależności od potrzeb, rodzaju firmy i miejsca, w którym znajdować się będzie tablica.

Czym charakteryzują się tablice na dystansach?

Są idealnym elementem, bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, służącym do identyfikacji firmy. Najczęściej zamawiają je gabinety kosmetyczne, biura projektowe, biura rachunkowe, kancelarie prawnicze, studia kosmetyczne, gabinety lekarskie itp. Dystanse stosuje się nie tylko do mocowania tablic, ale również luster, płyt ozdobnych czy innych elementów używanych w hotelach, restauracjach czy biurach.

Planujesz zamówienie tablic na dystansach do Twojej firmy? Wyślij do nas zapytanie. Chętnie przygotujemy wycenę i projekt.