Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Ulotki

Ulotki to najprostsza forma reklamy, która ma na celu jak najlepsze zaprezentowanie Twojej firmy. Nasze ulotki są starannie wykonane, na dobrym jakościowo papierze. Oferujemy wydruk ulotek pojedynczych, składanych, a także premium, w wielu formatach oraz na papierach o różnej gramaturze. Ulotki warto wykorzystać jako jeden z elementów promocji Twojej firmy. Warto zadbać o jak najlepszy wizerunek swojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
 

Ulotki składane

Ulotki składane to doskonały wybór dla firm, które potrzebują dużo miejsce na zamieszczenie wszystkich najważniejszych informacji o firmie czy ofercie. Składane ulotki reklamowe są poręczne i mogą jeszcze lepiej zaprezentować Twoją firmę. Ten rodzaj ulotki jest najczęściej wybierany przez restauracje do przedstawienia swojego menu, jako cennik czy oferta handlowa. Składane ulotki od wielu lat są najczęściej wybieranym rodzajem przez klientów. Posiadamy ulotki składane w kilku formatach, o różnej gramaturze papieru. Oferujemy szybki termin realizacji.
Zobacz więcej

Ulotki premium

Ulotki premium to atrakcyjna forma reklamy. Ulotki, mające na celu zaprezentowanie Twojej firmy, mają dodatkowe uszlachetnienia takie jak, laminacja, nałożenie błyszczącej, matowej albo softouch folii, wybiórcze zaznaczenie niektórych elementów lakierem UV. Do wyboru oferujemy papier kredowy, błyszczący, o różnych gramaturach. Ulotki premium są trwalsze, bardziej atrakcyjne dla klientów i mogą wyróżnić się na tle reklam konkurencyjnych firm.
Zobacz więcej

Ulotki składane premium

Składane ulotki premium to produkt przeznaczony dla klientów, którym nie wystarcza podstawowa wersja. Ten rodzaj ulotki ma dodatkową laminację, nałożenie różnego rodzaju folii, a także wybiórcze uszlachetnienie niektórych elementów lakierem UV. Ten produkt świetnie sprawdza się jako menu, cennik czy atrakcyjniejsza oferta salonów kosmetycznych czy zakładów fryzjerskich. Dodatkowe zabezpieczenie ulotki wzmacnia jej trwałość i atrakcyjność dla odbiorców.
Zobacz więcej