Wyślij zapytanie


Nasza oferta

Kalendarze 2023

Złóż zapytanie ofertowe

Kalendarze trójdzielne

Jak wyglądają kalendarze trójdzielne?

Kalendarze trójdzielne to najczęściej wybierany rodzaj kalendarzy. Posiadają trzy kalendaria umieszczone na jednej stronie. Nad kalendarium znajduje się dowolna fotografia, wybrana przez Ciebie.

Jaka grafika będzie odpowiednia dla kalendarza reklamowego?

Dobrze, aby grafika spełnia dwa podstawowe kryteria. Po pierwsze kojarzyła się bezpośrednio z Twoją firmą, a po drugie – była uniwersalna, tj., aktualna przez cały rok.

Jakie są zalety kalendarza trójdzielnego?

Ich popularność zawdzięcza się praktyczności, jaką jest możliwość planowania wydarzeń na 3 miesiące do przodu. Pomocny pasek z zaznaczeniem konkretnej daty, pomaga w szybkim uzyskaniu informacji o dniu tygodnia, a nawet dnia.
Jaka jest różnica między główką płaską a główką wypukłą?

Główka wypukła jest zdecydowanie mocniejsza, solidniejsza i bardziej wytrzymała niż główka płaska. Dzieje się tak, dlatego, że główka wypukła wykonana jest z warstw, na które składają się różne materiały. Natomiast główka płaska to po prostu przedłużenie plecków, wykonane z kartonu.

Reklamowy kalendarz trójdzielny – dla jakiej firmy będzie idealny?

Kalendarz trójdzielny doskonale sprawdza się w domu, biurze czy innym miejscu, gdzie ważne jest planowanie. Kalendarz trójdzielny, identyfikujący Twoją firmę będzie świetnym prezentem dla stałych klientów. Wzmacnia to pozycję marki i jej wizerunek. Taki zabieg reklamowy sprawia, że klienci częściej do Ciebie wracają, wybierając Twoja markę spośród licznej konkurencji, a co najważniejsze - polecają firmę znajomym.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu przygotowania reklamowego kalendarza trójdzielnego!